Kochający ojciec odtwarza z córką sceny filmowe. To dopiero miłość

Kochający ojciec odtwarza z córką sceny filmowe. To dopiero miłość
Źródło zdjęć: © © Alex Zane / [Instagram](https://www.instagram.com/tot_for_tot_remakes/)
Marcin Watemborski

02.03.2022 08:35, aktual.: 02.03.2022 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność. Alex Zane doskonale o tym wie i dodaje do tego garnka nie tylko miłość, ale też kreatywność. Wraz ze swoją córeczką Matildą odtwarza praktycznie jeden do jednego sceny ze znanych filmów, które widział każdy z nas.

Podziemny Krąg, Matrix, Wielki Gatsby, Rodzina Adamsów – to dopiero początek długiej listy filmów, które są inspiracją do spędzania wspólnego czasu w kreatywny sposób. Alex Zane jest fotografem i bardzo kochającym ojcem, który rodzicielstwo zamienił w projekt artystyczny.

Wraz ze swoją córeczką Matildą odtwarza sceny filmowe. Wszystko zaczęło się, gdy świat spowiła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Po to, by dziecko nie myślało za dużo o tym, dlaczego trzeba siedzieć w domu i co właściwie się dzieje, kreatywny ojciec postanowił zabrać się za poważne przedsięwzięcie.

Jeśli myślicie, że odtwarzanie kadrów z filmów to łatwa sprawa – jesteście w błędzie. Co prawda da się to zrobić w domu, ale trzeba zadbać o każdy szczegół. Alex z Matildą wybierają konkretną stopklatkę z danej produkcji i zaczynają działać. Nie chodzi tu jedynie o odpowiednie ustawienie bohaterów, którymi są m.in. pluszaki dziewczynki, ale też stroje i postprodukcję.

Oczywiście każdemu zdjęciu dodawany jest sznyt dziecięcej radości. Te zdjęcia nie są poważne, bo przecież dorastanie powinno być wieczną zabawą. Przez ostatnie 2 lata Matilda i Alex zgromadzili też pokaźną publikę w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ich blisko 60 tys. osób i nic dziwnego – nie można oderwać od nich oczu!

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)