Kochający tato postanowił z córeczką odtworzyć znane dzieła malarskie

Kochający tato postanowił z córeczką odtworzyć znane dzieła malarskie03.03.2021 17:32
Kochający tato postanowił z córeczką odtworzyć znane dzieła malarskie

Gdy przeglądamy rodzinne album, przeważnie widzimy swoje zdjęcia przy jedzeniu, zabawie czy na nocniku. Wiadomo – każdy rodzic przeżywa fascynację maluchami. Niektórzy są jednak bardziej kreatywni i tworzą ze swoimi pociechami prawdziwe dzieła sztuki. No, może odtwarzają, jak ten twórczy tatuś.

W przypadku zdjęć do pamiątkowych albumów, ich profesjonalizm powinien mieć drugorzędne znaczenie. Najważniejsze jest pokazanie rodzinnej miłości. Zdecydowanie lepiej będziemy na pewno wspominać domową sytuację pełną śmiechu niż stresującą profesjonalną sesję zdjęciową.

Wyjątkiem są sesje, które przynoszą radość dzieciom oraz rodzicom. Wspólna zabawa to piękna rzecz, a jeśli jej efektem są dobre zdjęcia, to absolutna bajka. Co do fotografii noworodkowej, to na pewno widzieliście mnóstwo zdjęć w koszyczkach, doniczkach czy na dywanikach. Ale ile można?

420596346802997307

Kreatywnością wykazał się tatuś z Brazylii, w którym żyje twórcza dusza. Lucas de Ouro jest zawodowo dyrektorem artystycznym, więc nic dziwnego, że do jego głowy szybko przyszedł dobry pomysł. W sesję, którą wykonał Lhais Brugni, zaangażowała się cała rodzina.

Córeczka Lucasa, ówcześnie 18-dniowa Leticia, została modelką, natomiast rodzice zajęli się stylizacją. Ich wybór padł na odtworzenie kobiet ważnych dla historii sztuki. I tak oto maleństwo wcieliło się w role: dziewczyny z perłą z obrazu Vermeera, Mona Lisę sportretowaną oryginalnie przez Leonarda da Vinci oraz we Fridę Kahlo.

420596346803193915
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)