Kodak Ektachrome E100 dostępny w średnim i wielkim formacie

Kodak Ektachrome E100 dostępny w średnim i wielkim formacie

Kodak Ektachrome E100 dostępny w średnim i wielkim formacie
Marcin Watemborski
11.12.2019 09:03, aktualizacja: 11.12.2019 10:45

Kodak Ektachrome to ulubiony slajd wielu fotografów. Doczekał się w końcu swojej reedycji w nowym wydaniu, a na dodatek – jest dostępny w wersji szpulowej filmu 120 oraz jako błona cięta 4x5 cala.

Po wydaniu filmu Kodak Ektachrome E100 w wersji małoobrazkowej, producent – firma Kodak Alaris – był zachwycony sprzedażą. Fotografowie z całego świata zamawiali go na potęgę. Idąc za sukcesem małego obrazka, producent postanowił wydać Ektachrome E100 w większym rozmiarze. Od teraz kupicie go jako film szpulowy do średniego formatu oraz błonę ciętą do wielkiego formatu 4x5 cala.

Dennis Olbrich, prezes Kodak Alaris, zwraca uwagę na to, że Kodak Ektachrome E100 stał się hitem wśród fotografów w każdym wieku – tych, którzy znali jego starą wersję oraz tych, którzy sięgnęli po niego po raz pierwszy. Wydanie go w dwóch innych rozmiarach umożliwi ekspansję tego medium na inne pola fotografii – zapewne chętnie przetestują go portreciści i fotografowie mody. Sam również chętnie bym go sprawdził!

Kodak Ektachrome E100 będzie dostępny do kupienia w pakietach: 5 rolek filmu 120 lub 10 arkuszy błony ciętej 4x5 cala. W przeciągu 10 dni ma być w sklepach na całym świecie. Więcej informacji znajdziecie na stronie Kodak Alaris.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)