Kolejne bezpłatne warsztaty fotograficzne - Szkoła Expresji

Kolejne bezpłatne warsztaty fotograficzne - Szkoła Expresji16.09.2009 09:45
Szkoła Expresji
Szkoła Expresji
Mateusz Gołąb

Jeśli macie czas, trochę chęci ale za to nie macie za dużo pieniędzy, to powinniście zainteresować się bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi organizowanymi przez Casio i Warszawską Szkołę Fotografii warsztatami "Szkoła Expresji". Zapisy już ruszyły.

Jeśli macie czas, trochę chęci ale za to nie macie za dużo pieniędzy, to powinniście zainteresować się bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi organizowanymi przez Casio i Warszawską Szkołę Fotografii warsztatami "Szkoła Expresji". Zapisy już ruszyły.

Już 20 września br. w Warszawie rozpocznie się II edycja bezpłatnych warsztatów fotograficznych "Szkoła Expresji". Wszyscy miłośnicy fotografii będą mieli okazję, pod okiem profesjonalistów, zgłębić m. in. tajniki prawidłowego wykonywania zdjęć, ich edycji oraz zapoznania się z wieloma dziedzinami tej sztuki. Zapisy na pierwsze warsztaty rozpoczną się w środę, 16 września, o godzinie 12:00.

Cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych składa się z sześciu dwugodzinnych zajęć z fotografii, które poprowadzą wybitni wykładowcy z Warszawskiej Szkoły Fotografii, m. in. dr hab. Marian Schmidt ?uznany fotograf, który na swoim koncie ma już ponad czterdzieści wystaw fotograficznych, mgr Małgorzata Mikołajczyk ? fotograf, była dziennikarka, zajmująca się tematyką dokumentu i krajobrazu, Michał Jeliński ? znany fotograf poruszający się w tematyce klasycznego krajobrazu czy Maciej Szal ? ceniony fotograf i wykładowca.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 września (niedziela), o godz. 11:00, w Warszawskiej Szkole Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14. Cykl warsztatów rozpocznie się wykładem teoretycznym dotyczącym fotografii ekspresyjnej, który poprowadzi dr hab Marian Schmidt. Tematem drugich zajęć, które odbędą się 3 października, będzie fotografia uliczna. Warsztaty poprowadzi Maciej Skawiński. Podczas trzeciego spotkania, 17 października, uczestnicy kursu, pod okiem Małgorzaty Mikołajczyk, zgłębią tajniki fotografii ilustracyjnej. Kolejne zajęcia, które odbędą się 31.10, 07.11 i 21.11 dotyczyć będą fotografii człowieka, fotografii krajobrazu oraz cyfrowej edycji zdjęć.

Aktualne informacje na temat projektu i warunki zapisów na warsztaty znajdują się na stronie www.aparaty-casio.pl oraz www.wsfoto.art.pl/szkolaexpresji

Udział we wszystkich zajęciach w ramach cyklu warsztatów fotograficznych Szkoła Expresji jest bezpłatny. Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mailowy: exilim.warsztaty@zibi.pl, w temacie wiadomości wpisując ?POTWIERDZAM ? data zajęć?, a w treści maila podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego wraz z klauzulą znajdującą się na www.aparaty-casio.pl oraz www.wsfoto.art.pl/szkolaexpresji. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Na każde spotkanie należy zapisywać się oddzielnie, w terminie podanym na stronie projektu.

Dla autora najlepszego zdjęcia zrobionego podczas warsztatów, Casio Exilim ufundował aparat fotograficzny Casio Exilim EX-H10, laureata nagrody EISA ?Travel Compact Camera?.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)