Konferencja Adobe 99U będzie emitowana on-line i to za darmo

Konferencja Adobe 99U będzie emitowana on‑line i to za darmo

Konferencja Adobe 99U będzie emitowana on-line i to za darmo
Marcin Watemborski
07.05.2020 08:35, aktualizacja: 26.07.2022 14:54

W związku z obostrzeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wiele imprez zostało odwołanych lub zmieniono ich formę. Jedną z nich jest doroczna konferencja firmy Adobe – 99U. Normalnie bilety na nią kosztują około 1000 dolarów, a teraz będzie można wziąć w niej udział za darmo!

Podczas wydarzenia 99U Creative Conference odbywają się liczne prelekcje nie tylko z przedstawicielami firmy Adobe, ale również dziennikarzami, programistami oraz wszelkimi twórcami sztuk wizualnych. Warsztaty dostarczają niesamowitej dawki wiedzy, która przyda się wszystkim, pracującym w branży kreatywnej – od podejścia biznesowego do procesu twórczego i realizacji projektów.

Nic dziwnego więc, że bilety na konferencję są piekielnie drogie. Z drugiej strony – wiedza jest bezcenna, a gdy otrzymujemy gotowe rozwiązania, które możemy natychmiastowo wdrożyć w życie warto zainwestować. 1000 dolarów to naprawdę dużo, ale tym razem obejdziemy się bez opróżniania portfela.

Firma Adobe poinformowała, że tegoroczna konferencja 99U odbędzie się w formie spotkań on-line i będzie kompletnie darmowa. Jeśli chcecie wziąć w niej udział (a warto), wystarczy się jedynie zapisać na stronie internetowej Behance. 99 U odbędzie się w formie stramingu 17 czerwca 2020 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)