Konkurs dla entuzjastów podróży

Konkurs dla entuzjastów podróży
Kepifil

17.07.2008 15:36, aktual.: 02.08.2022 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach targów fotograficznych PhotoAdventure (22 do 23 listopada, Austria, Wiedeń) został zorganizowany międzynarodowy konkurs fotograficzny, na którego zwycięzców czekają nagrody rzeczowe o wartości 12.500 euro. Dodatkowo wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną tygodniowe wycieczki do Afryki i Egiptu.

Czy jesteś zawodowcem czy amatorem możesz przesłać cztery zdjęcia wyłącznie w formie cyfrowej (JPG -RGB) nagranę na płytę CD. Zdjęci do konkursu nie mogą być obrabiane inaczej niż w ciemni fotograficznej a dozwolone są wyłącznie zabiegi takie jak rozjaśnianie, kontrastowanie, redukcja kolorów. Wymagana rozdzielczość zdjęć to 72 dpi, o wielkości nie mniejszej niż 3072 x 2048 pikseli.

Zdjęcia można nadsyłać w jednej z kategorii tematycznych:   Outdoor - Człowiek aktywny w przyrodzie, światło w krajobrazie, zwierzęta, przyroda w Wiedniu, festiwale w świecie, "ruchome krajobrazy" - kategoria dla młodzieży. Zdjęcia w kategorii dla młodzieży( do 21 roku życia) powinny być wykonane aparatem wbudowanym w telefon komórkowy i stanowić odpowiedź na temat "W podróży pociągiem".

Niestety udział w konkursie wiąże się z opłatą w wysokości 15 euro (za wyjątkiem kategorii dla młodzieży), a wnieść ją należy w gotówce wraz z nadesłaną płytą CD. Organizatorzy nie zwracają prac i zastrzegają sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć w celach marketingowych, promocyjnych i innych, a uczestnik przystępując do konkursu, wyraża na to zgodę.

Strona www konkursu:  photoadventure.at

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)