Konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016

Konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016

Konkurs fotograficzny Canon – New Cosmos of Photography 2016
Marcin Watemborski
21.04.2016 11:39, aktualizacja: 26.07.2022 19:06

Canon rozpoczął 39. edycję konkursu New Cosmos of Photography na najbardziej kreatywaną fotografię. Współzawodnictwo jest kierowane do młodych twórców, którzy chcą odkrywać, dokumentować i prezentować swoje wizje za pomocą obrazu.

Prace na konkurs należy zgłaszać do 15 czerwca 2016 roku. Jury wybierze 7 laureatów Excellence Award oraz 14 Honourable Mention Award w pierwszym etapie. Drugi, zaplanowany na listopad 2016, będzie polegał na wyborze najlepszej pracy i wyłonieniu zwycięzcę Grand Prize.

We współpracy z uznanymi fotografami, artystami, kuratorami i krytykami z całego świata stworzyliśmy konkurs New Cosmos of Photography, który ma być furtką do sukcesu dla młodych, pomysłowych i zdolnych fotografów. Konkurs ma zachęcić uczestników do tworzenia odważnych i kreatywnych zdjęć, które pozwolą młodym twórcom odkryć drzemiący w nich potencjał. Formuła konkursu jest otwarta – nie ma podziału na kategorie, format czy ograniczeń dot. liczby nadesłanych prac.

Laureat Grand Prize otrzyma nagrodę od firmy Canon w wysokości 1 mln jenów oraz możliwość wystawienia swoich prac na indywidualnej wystawie podczas przyszłorocznej edycji konkursu. Pozostali laureaci również otrzymają nagrody pieniężne oraz podobną możliwość.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)