Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego

Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego

Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego
Piotr Kała
25.09.2014 07:35, aktualizacja: 26.07.2022 19:48

Jeśli masz zdjęcia, które pokazują pozytywne aspekty życia takie, jak solidarność, empatia i tolerancji, prześlij koniecznie na konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru". Będzie to także upamiętnienie osoby Dawida Korneckiego, pracownika Serwisu CSI Foto-Video w Warszawie, który w wieku 23 lat zginął ugodzony nożem.

Konkurs jest częścią Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDoc, który rozpocznie się w listopadzie. Wtedy też, 9 listopada nastąpi wręczanie nagród oraz otwarcie wystawy.

Na konkurs można przesłać do 3 zdjęć pojedynczych lub fotoreportaże pięciozdjęciowe do dnia 13 października. Zdjęcia będzie oceniał między innymi Wojciech Grzędziński, laureat World Press Photo.

Współorganizatorem konkursu jest firma CSI Foto-Video, sklep i autoryzowany serwis m.in. sprzętu Canon, w którym pracował Dawid Kornecki. Niedawno minął rok, gdy Dawid został śmiertelnie ugodzony nożem, kiedy stanął w obronie swojej narzeczonej popchniętej przez przechodzącego z naprzeciwka mężczyznę. W tym dniu świętował swoje 23 urodziny. Konkurs ma promować pozytywne wartości, jakimi Dawid kierował się w swoim życiu, a które coraz częściej są przez nas zapominane.

Obraz

Główną nagrodą rzeczową w konkursie jest aparat Canon G1-X MK II. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone 3 voucherami wartości 250zł na wynajęcie studia i wypożyczenie sprzętu w Wypożyczalni Proclub.

Szczegóły konkursu, regulamin i uczestnictwo w konkursie poprzez stronę Jasna strona kadru.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)