Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego

Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego
Piotr Kała

25.09.2014 07:35, aktual.: 26.07.2022 19:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli masz zdjęcia, które pokazują pozytywne aspekty życia takie, jak solidarność, empatia i tolerancji, prześlij koniecznie na konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru". Będzie to także upamiętnienie osoby Dawida Korneckiego, pracownika Serwisu CSI Foto-Video w Warszawie, który w wieku 23 lat zginął ugodzony nożem.

Konkurs jest częścią Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDoc, który rozpocznie się w listopadzie. Wtedy też, 9 listopada nastąpi wręczanie nagród oraz otwarcie wystawy.

Na konkurs można przesłać do 3 zdjęć pojedynczych lub fotoreportaże pięciozdjęciowe do dnia 13 października. Zdjęcia będzie oceniał między innymi Wojciech Grzędziński, laureat World Press Photo.

Współorganizatorem konkursu jest firma CSI Foto-Video, sklep i autoryzowany serwis m.in. sprzętu Canon, w którym pracował Dawid Kornecki. Niedawno minął rok, gdy Dawid został śmiertelnie ugodzony nożem, kiedy stanął w obronie swojej narzeczonej popchniętej przez przechodzącego z naprzeciwka mężczyznę. W tym dniu świętował swoje 23 urodziny. Konkurs ma promować pozytywne wartości, jakimi Dawid kierował się w swoim życiu, a które coraz częściej są przez nas zapominane.

Obraz

Główną nagrodą rzeczową w konkursie jest aparat Canon G1-X MK II. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone 3 voucherami wartości 250zł na wynajęcie studia i wypożyczenie sprzętu w Wypożyczalni Proclub.

Szczegóły konkursu, regulamin i uczestnictwo w konkursie poprzez stronę Jasna strona kadru.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)