Konkurs fotograficzny "Mokotów – teraz!”

Konkurs fotograficzny "Mokotów – teraz!”
Marcin Falana

24.08.2017 09:12, aktual.: 26.07.2022 18:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli robicie zdjęcia na Mokotowie, to Służewski Dom Kultury przygotował dla was ciekawy konkurs fotograficzny, którego tematem przewodnim jest współczesny Mokotów. Zdjęcia można wysyłać w trzech kategoriach: portret miejski, fotografia uliczna i fotoreportaż.

Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Mokotów – teraz!”. Celem konkursu jest zebranie najciekawszych zdjęć współczesnego Mokotowa i jego mieszkańców. Zdjęcia na konkurs powinny być wykonane po dniu 1.01.2015.

Obraz

Zdjęcia te zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej oraz opublikowane w powstałej po zakończeniu konkursu książce fotograficznej „Mokotów – teraz!”.

Zdjęcia należy wysyłać w 3 kategoriach:

Portret miejski –zdjęcia ukazujące ludzi mieszkających lub pracujących na Mokotowie. Mogą to być portrety pozowane lub niepozowane, jednak jest ważne, by miały za tło współczesny Mokotów

Fotografia uliczna –zdjęcia ukazujące ludzi w mieście – street photo – mające za temat ciekawe sytuacje zaobserwowane przez uczestników konkursu

Fotoreportaż / zestaw zdjęć – serie lub cykle zdjęć opowiadających jedną historię o życiu codziennym na Mokotowie lub o ludziach związanych z Mokotowem

Obraz

Nagrody:

• aparat instax SQUARE SQ10 – FUJIFILM

• aparaty instax WIDE + filmy – FUJIFILM

• warsztat z Szymonem Szcześniakiem (studio, modelka)

• paski do aparatu Stroppa

• nagrody pieniężne

• udział w wystawie pokonkursowej

• udział w albumie fotograficznym MOKOTÓW – teraz!

Obraz

Prace można zgłaszać do 5 września 2017 r. do godz. 23:59. Gala konkursu będzie połączona z ogłoszeniem wyników, przyznaniem nagród, premierą albumu fotograficznego oraz wernisażem wystawy i odbędzie się 12 października 2017.

Prace będzie oceniać jury w składzie: Mateusz Grybczyński, Jamie Fyson Howard, Zbigniew Darda, Joanna Kinowska, Kuba Dąbrowski. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z jego regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy konkursu, który znajduje się na stronie www.sdk.waw.pl/mokotow-teraz .

Partnerami konkursu zostali Fujifilm Polska oraz Stroppa, patronami – kolektyw Un-Posed oraz Dzielnica Mokotów a partnerami medialnymi - Polish Street Photography i magazyn Stolica.

Konkurs odbywa się pod patronatem burmistrza Dzielnicy Mokotów. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres: mokotowteraz@sdk.waw.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)