Konkurs fotograficzny “Wszystkie dzieci świata”

Konkurs fotograficzny “Wszystkie dzieci świata”

Kepifil
01.03.2008 17:35, aktualizacja: 02.08.2022 11:20

Z Pacanowa docierają do nas informacje o kolejnym konkursie fotograficznym. Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka zaprasza wszystkich fotografów do wzięcia udziału w konkursie "Wszystkie dzieci świata". Jego temat to życie dziecka we współczesnym świecie. Prace przyjmowane będą do 10 maja, a ogłoszenie wyników zaplanowano na 1 czerwca.

Zdjęcia nadsyłane na konkurs mają poruszać tematykę życia dziecka we współczesnym świecie, ale organizatorzy pozostawiają swobodę w wyborze techniki fotograficznej. Uczestnik nie może wysłać do konkursu więcej niż 5 zdjęć lub zestawu zdjęć. Zdjęcia powinny mieć minimalny format 24x30 cm, a jeśli jest to niestandardowa wielkość wymiar boku krótszego powinien mieć 24 cm. Z kolei powierzchnia maksymalna zestawy zdjęć wynosi 70 x 100 cm, a fotografie powinny być ponumerowane.

Zdjęcia nie powinny być podklejone, ale muszą być podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, adres, telefon email), oczywiście z dołączoną kartą zgłoszęń i potwierdzeniem opłaty za udział w konkursie w wyskokości 20 zł. Termin nadsyłania zdjęć kończy się z dniem 10 maja.

Pracę należy wysyłać na adres:

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

ul. Słupska 31, 28-133 Pacanów.

Nagrody:

Nagroda główna - medal ZPAF Okręgu Świętokrzyskiego oraz 2500 zł

miejsce I - 1500 zł

miejsce II - 1200 zł

miejsce III - 1000 zł

Regulamin i więcej informacji na stronie organizatora: pacanow.eu/matolek/konkursy_foto.htm

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)