Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie zwierzaka wraca! Można składać zgłoszenia

Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie zwierzaka wraca! Można składać zgłoszenia

Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie zwierzaka wraca! Można składać zgłoszenia
Źródło zdjęć: © © Magdalena Strakov
Marcin Watemborski
02.04.2021 09:28, aktualizacja: 02.04.2021 11:28

Comedy Pet Photo Awards 2021 właśnie ruszył. Ten konkurs koncentruje się wokół najzabawniejszych zdjęć zwierząt, jakie udało się zrobić. Jego głównym celem jest poprawienie humoru.

Comedy Pet Photo Awards to jeden z moich ulubionych konkursów fotograficznych. Nie zobaczymy tu zdjęć smutnych, poważnych ani trudnych tematów. Tego mamy wystarczająco dużo w konkursach fotografii prasowej i reportażowej, jak World Press Photo czy Grand Press Photo.

Właśnie wystartowała nowa edycja konkursu poświęconego śmiesznym zdjęciom zwierzaków. Co roku to współzawodnictwo gromadzi przezabawne zgłoszenia, które znacznie poprawią humor nawet największemu smutasowi. Wysłać swoje prace może każdy – amator i profesjonalista bez względu na to, gdzie mieszka.

Obraz
© © Raquel Marques

Materiały można zgłaszać w kategoriach: psy, koty, konie, inne stworzenia, zwierzęta wyglądający jak właściciele, młode oraz filmy. Główna nagroda to 2000 funtów, czyli ok. 11 000 złotych! Jest więc o co walczyć! Oczywiście jest też zaszczytny tytuł Fotografa Roku.

W tym roku organizatorzy konkursu przeznaczą 10 000 funtów na organizację charytatywną Animal Support Angels, która zajmuje się pomocą w utrzymaniu zwierząt. Swoje prace można nadsyłać za pośrednictwem strony internetowej do 15 sierpnia 2021 roku.

Obraz
© © Mehmet Aslan
Obraz
© © Magdalena Strakov
Obraz
© © Sally Billam
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)