Konkurs ?Przyroda Ojczysta 2009? - pokaż piękno Polski na fotografiach

Strona konkursu: http://www.przyrodaojczysta.ekologia.pl
Strona konkursu: http://www.przyrodaojczysta.ekologia.pl
Krzysztof Basel

06.11.2009 08:00, aktual.: 02.08.2022 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wystartowała druga edycja konkursu fotograficznego ?Przyroda Ojczysta 2009?, którego celem jest promocja piękna polskiej przyrody. Rejestracja jest bezpłatna, a nagrody całkiem ciekawe.

Uczestnicy konkursu ?Przyroda Ojczysta 2009? maja za zadanie prezentację tajemniczych zakątków naszego kraju lub przedstawienie powszechnie znanych miejsc w nietuzinkowy sposób. Udział w konkursie jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest zgłoszenie własnych fotografii wykonanych na terenie Polski.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i powyżej 18 lat. Prace konkursowe można nadsyłać do dnia 30 listopada 2009 roku. Po tym terminie jury wybierze od 30 do 50 fotografii, które wezmą udział w ścisłym finale - zostaną poddane ocenie internautów. Głosowanie przez Internet potrwa do 5 stycznia 2010 roku. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody za trzy pierwsze miejsca - odtwarzacz iRiver, zewnetrzny dysk WD 750GB, pen drive'y, poradniki i albumy fotoraficzne. Organizatorem konkursu jest portal popularnonaukowy www.ekologia.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)