Konkurs TropSport

Konkurs TropSport

Kepifil
09.03.2008 09:00, aktualizacja: 02.08.2022 11:19

Organizator I edycji Festiwalu Filmów Sportowych "TropSport" wśród licznych konkursów towarzyszących festiwalowi ogłosił również fotograficzny, którego tematem są "Emocje w sporcie". Popatrz subiektywnie na sport poprzez swój obiektyw. Wypatrz emocjonujące momenty; radość, gniew, ból, zaskoczenie. Smak zwycięstwa lub gorycz porażki. Złap sportowe emocje. Weź udział w fotograficznej rozgrywce między zawodowcami a amatorami - piszą na swojej stronie organizatorzy.

Wyróżnione prace zostaną wyłonione przez Jury Konkursu, a autorzy najlepszych otrzymają cenne finansowe nagrody. Najfajniejsze, że informacja o konkursie została podana wyjątkowo wcześnie, dzięki czemu każdy może przygotować się do niego i zrobić wspaniałe zdjęcia bowiem konkurs trwa od 7 marca do 2 września 2008. Aha, oprócz tematu ważna jest forma. Ma być to fotoreportaż ukazujący emocje w sporcie składający się z maksymalnie 8 fotografii.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach:

ETAP I- Z nadesłanych prac Komisja Kwalifikacyjna wyłoni najlepsze Fotoreportaże w dwóch kategoriach:

  1. amatorska
  1. zawodowa

ETAP II - Fotoreportaże wybrane w etapie I, zostaną wyeksponowane pierwszego dnia I Edycji Festiwalu Filmów Sportowych "TropSPORT" i poddane ocenie Jury.

Więcej informacji: www.tropsport.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)