Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji

Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji
Marcin Falana

12.10.2017 06:17, aktual.: 26.07.2022 18:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Control Room to aplikacja na smartfona, która pozwala na obróbkę zdjęć w komputerowej wersji Lightrooma w czasie rzeczywistym. Dzięki niej będziecie mogli rozsiąść się wygodnie w fotelu i działać na zdjęciach z dala od komputera.

Jeżeli chcecie urozmaicić sobie pracę w Lightroom-ie w wersji na komputer i nie chcecie czekać do nadchodzącej konferencji AdobeMAX, wypróbujcie aplikację Control Room. Pozwala ona za pomocą smartfona lub tabletu na obróbkę zdjęć w komputerze. Jednym słowem możemy się ułożyć w wygodnej pozycji przed monitorem i bez dodtykania klawiatury i myszki obrabiać zdjęcia.

Control Room App Demonstration

Do dyspozycji mamy suwaki, presety i wiele innych funkcji. Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS jak i Androida. Stworzył ją programista Aaron Vizzini.

Obraz

Aplikacja Control Room pozwala zarówno na zarządzanie zdjęciami (flagi, gwiazdki, kolekcje) jak i ich edycję, a wszystko z poziomu smartfona. Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy na urządzeniu mobilnym pojawiają się w programie w czasie rzeczywistym za pomocą odpowiedniej wtyczki do Lightrooma.

Aplikacja raczej nie przyspieszy obróbki szczególnie bardziej zaawansowanym fotografom, którzy mają opracowany styl pracy, jednak może być ciekawym urozmaiceniem za około 15 zł (4 dolary). Jezeli chcecie się dowiedzieć więcej o aplikacji Control Room zachęcamy do odwiedzenia ich strony - Control Room.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)