Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami

Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami

Pokazanie emocji na twarzach zwierząt, które są znane z nie okazywania emocji to dopiero sztuka. Kevin Horan, fotograf z 30-letnim doświadczeniem, podjął się tego trudnego zadania.
Pokazanie emocji na twarzach zwierząt, które są znane z nie okazywania emocji to dopiero sztuka. Kevin Horan, fotograf z 30-letnim doświadczeniem, podjął się tego trudnego zadania.
Źródło zdjęć: © © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Krzysztof Basel
24.11.2014 12:33, aktualizacja: 24.11.2014 13:45

Fotograf Kevin Horan zaczął o wykonywania zdjęć owiec sąsiadów, a skończył na przejmującej serii studyjnych portretów kóz i owiec.

W swojej niezwykłej serii „Chattel" Horan sfotografował w studiu owce i kozy pokazując je z zupełnie nieznanej strony.
W swojej niezwykłej serii „Chattel" Horan sfotografował w studiu owce i kozy pokazując je z zupełnie nieznanej strony.© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Fotografie są nie tylko pokazują jego wysokie umiejętności pracy ze światłem, ale też niezwykłe wyczucie chwili i kompozycji.
Fotografie są nie tylko pokazują jego wysokie umiejętności pracy ze światłem, ale też niezwykłe wyczucie chwili i kompozycji.© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Historia tej serii ma swoje początki w 2007 r. kiedy to Kevin Horan podjął się sfotografowania owcy swojego sąsiada. Efekt był na tyle inspirujący, że fotograf postanowił kontynuować pomysł.
Historia tej serii ma swoje początki w 2007 r. kiedy to Kevin Horan podjął się sfotografowania owcy swojego sąsiada. Efekt był na tyle inspirujący, że fotograf postanowił kontynuować pomysł.© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Realizując serię portretów Kevin Horan stara się odpowiedzieć na pytanie: „Co by było, gdyby owcy i kozy weszły do studia i poprosiły o wykonanie im portretów studyjnych?". Wygląda na to, że zdjęcia fotografa z Chicago dają tą odpowiedź.
Realizując serię portretów Kevin Horan stara się odpowiedzieć na pytanie: „Co by było, gdyby owcy i kozy weszły do studia i poprosiły o wykonanie im portretów studyjnych?". Wygląda na to, że zdjęcia fotografa z Chicago dają tą odpowiedź.© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Obraz
© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Obraz
© © Kevin Horan / [www.kevinhoran.com](http://www.kevinhoran.com/fineart/chattel/index.html)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)