Król Lew czy Król Lis? Poznaj surrealizm w czystej postaci

Król Lew czy Król Lis? Poznaj surrealizm w czystej postaci

Król Lew czy Król Lis? Poznaj surrealizm w czystej postaci
Źródło zdjęć: © © Ronnald Ong /[ Instagram](https://www.instagram.com/ronnaldong/)
Kasia Piotrowska
02.08.2019 13:16, aktualizacja: 26.07.2022 15:42

Ronnald Ong tworzy surrealistyczne przeróbki zdjęć i zmienia zwierzęta w nietypowe obiekty. W jego kolekcji znajdziecie m.in. sowę, która przybrała formę ananasa, czy skrzyżowanie strusia ze ślimakiem. Grafik jest także fanem Króla Lwa.

Kreatywność nie zna ograniczeń

Grafik realizuje swoje surrealistyczne wizje przerabiając zdjęcia zwierząt w nietypowe obiekty. Jego “Zebreo” to skrzyżowanie zebry z ciastkami Oreo. Na takie połączenie nie łatwo wpaść, ale kreatywność artysty nie zna granic. Inne jego prace przedstawiają lisa skrzyżowanego z chlebem tostowym czy kaczkę zamienioną w… banana.

Nie tylko kulinarnie

Artysta jest fanem Króla Lwa i w związku z premierą nowej wersji tej bajki, stworzył obrazy inspirowane tym filmem Disneya. Narysowanie Mufasy zajęło Ronnaldowi kilka godzin, ale efekt jest naprawdę rewelacyjny. To następnie zainspirowało artystę do przekształcenia historii o małym lwie w historię o lisie.

Talent to nie wszystko

20-latek z Malezji poza niezwykłą wyobraźnią, posiada świetny warsztat. Jego grafiki są bardzo starannie wykonane i zachwycają dokładnością. Ong ma też świetne oko do kolorów i tekstur. Więcej prac możecie zobaczyć na jego koncie na Instagramie, a jeśli chcielibyście jakąś zawiesić na ścianie, to możecie je kupić na tej stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)