Krowy wiedzą, że idzie Boże Narodzenie. Zobacz ich zabawne zdjęcia w swetrach

Krowy wiedzą, że idzie Boże Narodzenie. Zobacz ich zabawne zdjęcia w swetrach

Krowy wiedzą, że idzie Boże Narodzenie. Zobacz ich zabawne zdjęcia w swetrach
Źródło zdjęć: © © Courtesy of Visit Jersey / MEGA / FORUM
Marcin Watemborski
17.12.2019 10:29, aktualizacja: 26.07.2022 15:05

Widziałem już wiele zdjęć zwierząt w ubrankach, w tym legendarne ”mrówkojady w swetrach” oraz ostatnio opuszczone dzikie zwierzęta z kocykami. Te krowy noszą swetry, by poprawić humor wszystkim, no i wiadomo – by było im ciepło w te zimne dni. Wyglądają genialnie!

Becky Houze jest farmerką z Jersey, która kocha swoje krowy. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiłą ubrać je w ogromne fioletowe swetry z kolorowymi wzorkami. Dlaczego? Ponieważ chciała rozweselić odwiedzających oraz sprawić, by zwierzakom było trochę cieplej.

Farmerka kocha Boże Narodzenie. Zawsze cieszy się, gdy zbliżają się święta, a u niej w domu kolędy rozbrzmiewają już od października. Postanowiła, że w tym roku rozszerzy swoją radość i będzie niosła ducha świąt również przez wygląd swoich zwierząt. Tak oto 5 krów otrzymało ogromne swetry.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Krowy o imionach: Carol, Holly, Mary, Noelle oraz Mariah Dairy bardzo chętnie pozują do zdjęć i nawiązują relacje z osobami odwiedzającymi farmę – są bardzo przyjazne i łagodne. Jak się domyślacie, ich kolorowe stroje ściągają turystów. Krowy są wizytówką całego Jersey. Ich kulturowe znaczenie dla tego miejsca jest głęboko zapisane na kartach historii.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)