Książę Dubaju stworzył niesamowite zdjęcia swojego miasta

Książę Dubaju stworzył niesamowite zdjęcia swojego miasta

Książę Dubaju stworzył niesamowite zdjęcia swojego miasta
Źródło zdjęć: © © Hamdan bin Muhammed ibn Raszid Al Maktum / [Instagram](https://www.instagram.com/faz3/?hl=en)
Marcin Watemborski
16.07.2017 07:30, aktualizacja: 26.07.2022 18:25

Hamdan bin Muhammed ibn Raszid Al Maktum, znany również jako Fazza, jest synem emira Dubaju. Oprócz pełnienia roli przewodniczącego Rady Wykonawczej Emiratu Dubaju, zajmuje się okazjonalnie fotografią i całkiem nieźle mu to wychodzi. Zobaczcie sami.

Fazza jest prawdopodobnie jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Oprócz zajmowania się polityką i przemawiania do ludu, lubi czasem wziąć aparat i strzelić kilka naprawdę niezłych ujęć.

Jego Instagram obserwuje ponad 4.4 miliona ludzi – trzeba przyznać, że to naprawdę niezły wynik, jak na polityka, syna emira Dubaju. Wrzucił on ostatnio na swój profil krótki filmik, który obejrzało ponad milion odbiorców. Zrobił go ze szczytu najwyższej budowli świata – Burdż Chalifa, która ma łącznie aż 829 metrów wysokości.

Miasto przykryte chmurami przypomina twór rodem z filmów science fiction. To naprawdę niesamowity widok. Fazza wykonał filmik i zrobił kilka zdjęć tuż po tym, gdy na miasto opadła mgła, a chmury dodatkowo zstąpiły niżej. Trzeba przyznać – książę Dubaju ma wyczucie chwili.

Więcej zdjęć jego autorstwa znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)