Jakub Kaźmierczyk w ogniu pytań, czyli fotograficzne Q&A [wideo]

Jakub Kaźmierczyk w ogniu pytań, czyli fotograficzne Q&A [wideo]

Jakub Kaźmierczyk w ogniu pytań, czyli fotograficzne Q&A [wideo]
Jakub Kaźmierczyk
27.09.2017 13:27, aktualizacja: 26.07.2022 18:19

Nie ma dnia, żeby na moje skrzynki nie przyszło kilka wiadomości z różnymi pytaniami. Pytacie zarówno o sprzęt, jak również obsługę klienta czy moje początki z fotografią. W tym wideo obszernie odpowiedziałem na najciekawsze pytania.

Po licznych sugestiach postanowiłem wystartować z nowym formatem na moim kanale. Tak, jak wspomniałem - dostaję całe mnóstwo pytań. Czasem brakuje mi czasu na odpowiedź, innym razem odpowiedź znajdziecie w pierwszym wyniku w googlu, a czasem na to samo pytanie odpowiadam po kilkanaście razy.

W planach był krótszy odcinek, ale niektóre pytania były mocno złożone, a poza tym bywam gadułą - trudno, tak mam i już. W tym wideo poruszyłem wiele kwestii. Mówiłem o tym, dlaczego przesiadłem się na bezlusterkowce, przybliżyłem nieco mój sposób na segregowanie plików i wykorzystanie dysków sieciowych, a także trochę o smartfonach i moich początkach z fotografią. Oczywiście nadal mam zamiar kontynuować tego rodzaju filmy, szczególnie po wielu pozytywnych głosach, które od Was dostałem. Nie narzucam sobie jednak konkretnych odstępów między filmami - czas pokaże. Jeśli macie jakieś pytania - śmiało! Przydadzą się do kolejnego odcinka.

Q&A odcinek 1 - dlaczego Olympus, a nie Canon itd.

Poniżej dodaję rozpiskę pytań wraz z minutami, jeśli nie macie ochoty słuchać mojego godzinnego wywodu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)