Kup Instaxa, leć do Oslo – ruszył świąteczny konkurs Fujifilm

Kup Instaxa, leć do Oslo – ruszył świąteczny konkurs Fujifilm

Kup Instaxa, leć do Oslo – ruszył świąteczny konkurs Fujifilm
Marcin Watemborski
18.11.2016 21:54, aktualizacja: 26.07.2022 18:46

Jeśli kochacie fotografię natychmiastową i planujecie zakup aparatu Fujifilm Instax lub drukarki Instax SHARE, na pewno zainteresuje Was ten konkurs. Możecie stać się szczęśliwcami, którzy polecą na wycieczkę z zapasem kieszonkowego od producenta aparatu.

Nadchodzi zima, a najpiękniej wygląda ona na północy Europy. Każda osoba, która w dniach 18 listopada – 23 grudnia 2016 roku zakupi dowolny model aparatu Fujifilm Instax lub drukarki Instax SHARE, może wziąć udział w konkursie.

Nagrodą dla szczęśliwca jest wyjazd do Oslo dla dwóch osób oraz 2000 złotych kieszonkowego, dzięki którym na pewno będzą się świetnie bawili w stolicy Norwegii.

Po zakupie aparatu lub drukarki należy zarejestrować go na stronie internetowej, podać dane personalne, numer paragonu i wymyślić oryginalne hasło reklamowe dla instaxa. Najlepiej będzie, jeśli znajdzie się w nim słowo „natychmiast” lub pokrewne.

Nie bójcie nic, jeśli nie wygracie wycieczki. Fujifilm pomyślało również o 10 dodatkowych nagrodach, którymi są pakiety 5 filmów Instax Mini lub Instax Wide.

Informacje o regulaminie konkursu znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)