Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem

Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem24.11.2021 10:01
Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem
Źródło zdjęć: © © [UPS Dogs](https://www.instagram.com/upsdogs/)

Jeśli oglądaliście kiedyś amerykańskie filmy lub seriale, na pewno widzieliście stereotyp psów biegających za listonoszem lub kurierem. Okazuj się, że prawda jest inna – kurierzy i psy naprawdę się lubią! Dowodem są te zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych przez kurierów jednej z firm.

Kurierzy mają pełne ręce roboty od czasu, gdy pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zawładnęła światem. Okazuje się, że często maja również ręce pełne… piesków! Tak, dobrze czytacie! Kurierzy niejednokrotnie spotykają na swojej drodze mnóstwo przeuroczych czworonogów i wbrew panującemu przekonaniu bardzo je lubią i na odwrót.

Kurierzy firmy UPS zaczęli prowadzić specjalne konto na Instagramie, gdzie wrzucają setki zdjęć napotkanych przez siebie psów. Są duże i małe, pieski i suczki, długo i krótkowłose, stare i młode – do wyboru, do koloru! Konto jest niezwykle popularne i zgromadziło już ponad 670 tysięcy obserwujących, a od tych zdjęć od razu robi się ciepło na sercu.

NA uroczych fotkach często zobaczymy punkt widzenia kierowców, do których podbiegają psy i czekają przy wyjściu z samochodu. Nie brakuje też radosnych pyszczków, psiaków na rękach i wielu przykładów na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zdjęcia zdradzają też to, że mnóstwo kurierów wozi ze sobą psie smaczki, by przywitać się z napotkanym gościem lub by jakoś wyciągnąć go z samochodu, gdy ten już się wygodnie rozsiądzie.

Po dodatkową dawkę słodyczy zapraszamy was na Instagrama UPS Dogs.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)