Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem

Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem

Kurierzy kochają psiaki. To konto na Instagramie jest najlepszym dowodem
Źródło zdjęć: © © [UPS Dogs](https://www.instagram.com/upsdogs/)
Marcin Watemborski
24.11.2021 10:01, aktualizacja: 26.07.2022 14:18

Jeśli oglądaliście kiedyś amerykańskie filmy lub seriale, na pewno widzieliście stereotyp psów biegających za listonoszem lub kurierem. Okazuj się, że prawda jest inna – kurierzy i psy naprawdę się lubią! Dowodem są te zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych przez kurierów jednej z firm.

Kurierzy mają pełne ręce roboty od czasu, gdy pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zawładnęła światem. Okazuje się, że często maja również ręce pełne… piesków! Tak, dobrze czytacie! Kurierzy niejednokrotnie spotykają na swojej drodze mnóstwo przeuroczych czworonogów i wbrew panującemu przekonaniu bardzo je lubią i na odwrót.

Kurierzy firmy UPS zaczęli prowadzić specjalne konto na Instagramie, gdzie wrzucają setki zdjęć napotkanych przez siebie psów. Są duże i małe, pieski i suczki, długo i krótkowłose, stare i młode – do wyboru, do koloru! Konto jest niezwykle popularne i zgromadziło już ponad 670 tysięcy obserwujących, a od tych zdjęć od razu robi się ciepło na sercu.

NA uroczych fotkach często zobaczymy punkt widzenia kierowców, do których podbiegają psy i czekają przy wyjściu z samochodu. Nie brakuje też radosnych pyszczków, psiaków na rękach i wielu przykładów na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zdjęcia zdradzają też to, że mnóstwo kurierów wozi ze sobą psie smaczki, by przywitać się z napotkanym gościem lub by jakoś wyciągnąć go z samochodu, gdy ten już się wygodnie rozsiądzie.

Po dodatkową dawkę słodyczy zapraszamy was na Instagrama UPS Dogs.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)