Kurs „Oświeć się!” - oświetlenie studyjne w praktyce

Kurs „Oświeć się!” - oświetlenie studyjne w praktyce
Źródło zdjęć: © © Mariusz Tokajuk
Redakcja Fotoblogia.pl

29.10.2014 12:16, aktual.: 26.07.2022 19:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podstawą pracy w studio fotograficznym jest ustawienie odpowiedniego oświetlenia. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z fotografią często gubią się w mnogości nazw, funkcji i trybów. Bywa, że przyprawia je to o ból głowy i zniechęca do pracy w studio. Mamy na to receptę: kurs „Oświeć się!” stworzony przez studio Huśtawka i prowadzącego Mariusza Tokajuka.

Kurs „Oświeć się!” prowadzony przez Mariusza Tokajuka pokaże Ci jak w świadomy sposób posługiwać się światłem, tak by uzyskać zamierzony efekt. Poznasz tajniki fotografii studyjnej, będziesz mieć okazję do współpracowania z profesjonalną ekipą (modelki, wizażystka) oraz rozbudowania swojego portfolio pod okiem doświadczonego fotografa. Oferujemy Ci możliwość przyspieszenia swojego rozwoju jako fotografa m.in. w modzie, portrecie czy też reklamie. Jeśli nie masz doświadczenia w pracy w studio bądź chcesz je poszerzyć, ten kurs jest dla Ciebie. Kurs trwa 10h zegarowych.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Harmonogram kursu, zapisy oraz więcej informacji znajdziecie na stronie studia Huśtawka lub Facebooku.

Obraz

Ważne! Na warsztacie nie będzie przygotowanych setów światła - będziemy je budować wspólnie - tak aby uczestnicy po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)