Lampa Fomei Digital Plus

Lampa Fomei Digital Plus

Kepifil
16.04.2008 20:11, aktualizacja: 02.08.2022 11:17

Fomei producent lamp do oświetlenia studyjnego zaprezentował nową serię lamp Digital Plus, które są wyjątkową kombinacją światła błyskowego i ciągłego. To nie wszystko bowiem, z tyłu lamp jest znajduje się wyświetlacz LCD za pomocą którego możemy sterować oświetleniem. Możliwe to jest również za pomocą pilota zdalnego sterowania, który umożliwia kontrolę działanie fleszy jak i oświetlenia.

Jeszcze nie tak dawno w fotografii studyjnej wykorzystywało się lampy dające oświetlenie ciągłe, albo błyskowe. Jednak w nowej lampie Fomei, fotograf ma dwa rodzaje oświetlenia w jednym korpusie. Lampa pozwala wykorzystywać dwie temperatury barwowe 3200K i 5500K. Moc błysko jak i światła ciągłego jest regulowana na znajdującym się z tyłu wyświetlaczu LCD czy za pomocą pilota.

Lampy dostępne są w czterech wersjach o mocy 300, 600, 900 i 1200 Ws. Również każda z nich może błysnąć z mocą zaledwie 5Ws. Moc taka jest wykorzystywana do fotografowania na stołach bezcieniowych. Oczywiście lampa wyposażona została, w wentylator zabezpieczający lampę przed przegrzaniem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)