Lastolite by Manfrotto - rebranding i nowe produkty

Ezybox Speed-Lite 2
Ezybox Speed-Lite 2
Marcin Falana

03.11.2015 13:04, aktual.: 26.07.2022 19:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marki Lastolite i Manfrotto nalezą do Vitec Group - giganta, który od kilku lat koncentruje najlepsze marki produkujące akcesoria fotograficzne. Przy okazji Vitec dokleja swoją najbardziej znaną markę Manfrotto do innych produktów.

I tak właśnie wygląda sytuacja z nową marką Lastolite By Manfrotto. Z czasem nowa marka obejmie całą gamę produktów Lastolite. Teraz zaprezentowano nową wersję softboxu Ezybox Speed-Lite 2, który jest dedykowany do lamp reporterskich. Poza tym firma zaprezentowała tła z nadrukiem, które udają zewnętrzne warunki w studiu.

Ezybox Speed-Lite 2
Ezybox Speed-Lite 2

Lastolite przeprojektowało softbox Ezybox Speed-Lite 2, który jest o 30% lżejszy od poprzednika. Konstrukcja jest składana w celu łatwego przechowywania i szybkiego rozkładania. Nowy pasek silikonowy z systemem, który pozwala ściśle przyczepić softbox do lampy, ma gwarantować, że zostanie na swoim miejscu, nawet przy dynamicznym ruchu.

Nowością jest także dyfuzja 22x22 cm, która w nowym modelu trochę odstaje, dając więcej światła na boki. Softbox Ezybox Speed-Lite 2 oferuje także wewnętrzną dyfuzję, która jeszcze bardziej rozprasza światło i zmniejsza jego intensywność o 2 EV.

Obraz

Nowy branding dotyczy także trzech nowych, dwustronnych teł z nadrukiem, dedykowanych do fotografii portretowej. Znajdziemy na nich klatki schodowe, ulice, miasta, arkady i lasy. Rozłożone mają wymiar 2,1 x 1,5 m, po złożeniu mieszczą się w torbie o średnicy 92 cm.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)