Learning Lens – nowy portal z darmowymi lekcjami fotografii

Learning Lens – nowy portal z darmowymi lekcjami fotografii07.08.2021 08:04
Learning Lens – nowy portal z darmowymi lekcjami fotografii

Firma PhotoPuls założyła nową platformę, która umożliwi fotografom darmową naukę fotografii. Zapewniają, że artyści nie będą musieli za nic płacić. Nic tylko korzystać!

PhotoPuls nie zamierza ściągać żadnych opłat od fotografów chcących się uczyć na platformie Learning Lens. Póki co nie wiadomo, czy tak będzie już zawsze, ale póki co takich planów nie ma. Podczas logowania trzeba jednak zadeklarować abonament, którego koszt wynosi... 0 dolarów!

Pierwsze lekcje już się odbyły i są dostępne na platformie. Jeśli przegapicie relację na żywo, nie ma się czym martwić, ponieważ po jej zakończeniu, kursy trafiają do zbiorów Learning Lens. Jest to o tyle istotne, że live'y odbywają się w strefie czasu wschodniego, a to różnica 6 godzin względem czasu środkowoeuropejskiego. Ostatnie zajęcia zaczęły się o 12:30 ET, czyli u nas była to 6:30 rano.

Obecnie na Learning Lens znajdziecie aż 162 kursy, które zostały przeniesione z PhotoPlus+. Każdego tygodnia mają pojawiać się nowe materiały. Przypominamy – są kompletnie za darmo. Ci, którzy będą chcieli skorzystać z dodatkowych zajęć, będą mogli je znaleźć na platformie-matce, lecz te już będą płatne.

Więcej informacji znajdziecie na Learning Lens.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)