Lennon-w nowym świetle

Lennon-w nowym świetle

Kepifil
18.03.2008 14:06, aktualizacja: 02.08.2022 11:18

Niedawno ukazała się 140 stronicowa książka kochanki jednego z Beatlesów- Johna Lennona. Można w niej znaleźć jego nigdy dotąd nie publikowane zdjęcia. Nie są to dzieła najwyższych lotów, więc i zapewne nie zostaną umieszczone w kanonie historycznych fotografii lidera najsłynniejszej brytyjskiej grupy?ale warto je obejrzeć choćby ze względu na ich unikatowy charakter, który stracą po publikacji.

Zdjęcia są spontaniczne i wszystkich zrobione zupełnie przypadkowo, a ich właścicielka trzymała je do tej pory wszystkie w pudełku po butach?, okazjonalnie pokazując przyjaciołom.

Dla wszystkich fanów Lennona wypełnią lukę w latach 1973-1975, gdy związał swoje życie z May Pang. Ta po latach postanowiła wydać wyżej wspomnianą książkę pt.: ? Istamatic Karma?(w nawiązaniu do jednej z piosenek Beatlesów Instatnt Karma)ujawniając kilka szczegółów z życia muzyka.

Zdjęcia zarówno te biało-czarne jak i kolorowe pokazują go w nowym innym świetle. Wcześniej jak twierdzi May, Lennon wyglądał na fotografiach strasznie, chudy, zniszczony faktycznie nie należał do przystojniaków. Na jej fotkach jest radosny, zadowolony z życia, mimo depresji którą właśnie przechodził. Na kilku z nich towarzyszy mu na syn Julian, bądź pływa po Long Island albo zwiedza Disney World.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)