Let’s Enhance 2.0: Powiększ swoje zdjęcia i zyskaj dodatkową jakość

Let’s Enhance 2.0: Powiększ swoje zdjęcia i zyskaj dodatkową jakość
Marcin Watemborski

11.05.2020 09:53, aktual.: 26.07.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdarzyło ci się, że chciałeś wydrukować zdjęcia, a zamiast ostrego obrazu wyszła ci mozaika z pikseli? Jasne, że tak. Dzięki Let’s Enhance 2.0 nie będziesz musiał się już tym przejmować – efekty są naprawdę niezłe! Pierwsze 5 zdjęć to opcja darmowa.

Czym jest Let’s Enhance 2.0?

Let’s Enhance 2.0 to zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, którego zadaniem jest powiększanie rozdzielczości wgranych obrazów. Jeśli masz na dysku zdjęcie, które jest zbyt małe, by wydrukować je w formacie A4, wrzuć je do programu, poczekaj chwilę i ciesz się obrazem powiększonym.

Obraz

Oczywiście nie można spodziewać się efektów, jakby zdjęcie zostało zrobione średnioformatowym aparatem w przeogromnej rozdzielczości, ale patrząc na demo – efekt jest powalający. Jeśli z ”pikselozy” Let’s Enhance 2.0 jest w stanie wyciągnąć obraz, na którym można zobaczyć szczegóły takie, jak rzęsy, to jest naprawdę dobrze.

Jakie funkcje zawiera Let’s Enhance 2.0?

Let’s Enhance 2.0 oferuje szerokie spektrum interesujących funkcji za pośrednictwem aplikacji przeglądarkowej. Po wrzuceniu obrazu można go powiększyć od 2 do 16 razy lub wpisać pożądaną rozdzielczość. Żeby nie było nudno, program oferuje różne tryby powiększania grafik: Automatyczny, Zdjęcie, Ilustracja, Zdjęcie 2.0 (beta), Zdjęcie twarzy 2.0 (beta). Ten ostatni stosuje metodę maszynowego uczenia i na podstawie zebranych wcześniej danych odtwarza fragmenty twarzy na powiększanym zdjęciu, co wygląda całkiem nieźle.

Obraz

Oprócz sposobu powiększania zdjęć oraz ich wielkości, można wykorzystać predefiniowane ustawienia, które służą do przystosowania obrazu do konkretnego wykrozystania. Wśród nich znajdziemy: Wydruk A4, Fotoksiążkę, Wydruk A0 (płótno), Wydruk A3, Nieruchomości (płótno) oraz E-Commerce.

5 pierwszych zdjęć można zeskalować za darmo z ograniczeniem rozdzielczości do 15 megapikseli. Później pojawiają się plany płatne od ilości zdjeć lub z limitami miesięcznymi. Za 100 zdjęć przyjdzie nam zapłacić 9 dolarów miesięcznie, za 300 – 24 dolary, a za 500 – 34 dolary. Może to być ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zacząć sprzedawać obrazy w formie wydruków niskim kosztem.

Let's Enhance 2.0 Teaser

Działanie algorytmu możecie sprawdzić na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)