LG Action Cam LTE - kamerka sportowa z wbudowanym LTE

LG Action Cam LTE
LG Action Cam LTE
Marcin Falana

16.05.2016 12:54, aktual.: 26.07.2022 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG zaprezentowało sportową kamerkę, która umożliwia natychmiastowe przesyłanie materiału do internetu za pomocą wbudowanej łączności LTE i 3G.

LG Action Cam LTE to kamerka sportowa wyposażona we wbudowany moduł LTE i 3G, które umożliwiają przesyłanie materiału wideo bezpośrednio na serwisy typu YouTube bez potrzeby używania urządzeń mobilnych, czy przenośnego internetu.

LG Action Cam LTE
LG Action Cam LTE

Kamerka LG Action Cam umożliwia też zdalną obsługę więc można ją zastosować do monitorowania domu. Użytkownik może ściągnąć z kamerki film czy zdjęcia na sparowane z nią urządzenie. W jakości Full HD urządzenie może nagrywać przez około 4 godziny.

LG Action Cam LTE filmuje w najwyższej jakości UHD 30 kl./s oraz wykonuje 12,3-megapikselowe zdjęcia. Kamerka spełnia standardy IP67 więc jest pyłoszczelna i wodoszczelna do głębokości 1 m przez 30 min. LG zamierza też wypuścić dedykowaną, odporną obudowę, która będzie wyposażona w różne mocowania do kasku, roweru itp.

Początkowo LG Action Cam będzie dostępna na rynku koreańskim, potem pojawi się także w Europie. Producent nie podaje jeszcze ceny.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)