Lindsay Adler została ”Ikoną Roku” magazynu Ragefinder, jako pierwsza kobieta w historii

Lindsay Adler została ”Ikoną Roku” magazynu Ragefinder, jako pierwsza kobieta w historii
Marcin Watemborski

09.03.2020 13:03, aktual.: 26.07.2022 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ambasadorka Canona i fotografka mody Lindsay Adler została pierwszą kobietą w historii plebiscytu magazynu Ragefinder. Fotografka jest znana nie tylko z swojej twórczości, ale również realizowania bardzo przystępnych poradników fotograficznych – zwłaszcza o świetle.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak modelować światło, sięgnijcie po poradniki Lindsay Adler na YouTube. Fotografka wyjaśnia w nich wszystko krok po kroku, pokazując i tłumacząc różnice w modyfikatorach, sposobach ich ustawiania oraz zdradzając tajniki pracy studyjnej. Można śmiało powiedzieć, że Alder jest "damskim odpowiednikiem Karla Taylora". Oboje są świetnymi fotografami o udokumentowanym dorobku.

Podczas targów WPPI 2020, redakcja magazynu "Ragefinder" ogłosiła wyniki swojego plebiscytu na ”Ikonę Roku”. Osoba wyróżniona tym tytułem jest według jury kreatywna i wyróżnia się niebywałym talentem. W przypadku Lindsay Adler, która jest pierwszą kobietą z tym tytułem, do pracy fotograficznej trzeba dołączyć rolę nauczycieli fotografii.

Canon Explorers of Light - Lindsay Adler

Moje życie koncentruje się wokół tworzenia i fotografowania. Tworzę obrazu i dzielę się całym procesem. Realizuję filmy szkoleniowe, odpowiadając na wszystkie pytania, które sama miałam, gdy zaczynałam. (…) Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i jestem dumna z tego, że zrealizowałam jeden z moich życiowych celów.

Lindsay Adler publikowała swoje prace w wielu prestiżowych magazynach, w tym: ”Harper’s Bazaar”, ”Marie Claire” czy ”InStyle”, jak również współpracowała z dużymi firmami pokroju Microsoftu. Jej prace możecie podziwiać na Instagramie oraz stronie Canona.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)