Lodowiec w niezwykłym świetle. Reuben Wu opowiada o swojej pracy

Lodowiec w niezwykłym świetle. Reuben Wu opowiada o swojej pracy

Lodowiec w niezwykłym świetle. Reuben Wu opowiada o swojej pracy
Źródło zdjęć: © © Reuben Wu / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=ty7_oc31pp0)
Monika Homan
27.08.2018 11:39, aktualizacja: 27.08.2018 13:39

Reuben Wu opowiada o tym, jak powstają jego zdjęcia. Niesamowite krajobrazy oświetla światłem z drona dzięki czemu uzyskuje wspaniały, malarski efekt.

Reuben Wu jest znany ze swojego projektu "Lux Noctis", w którym wykorzystuje drona do oświetlania nocnych, górskich krajobrazów. Na kanale "The Great Big Story" fotograf opowiada o tym, jak powstają jego niezwykłe zdjęcia.

Capturing Mountains in a Different Light

Reuben już jako chłopiec miał obsesję na punkcie górskich formacji. Obecnie pracuje nad nocnymi zdjęciami zamarzniętych ścian lodowca Pastoruri w Peru. Najwyższy szczyt ma tam ponad 5 tysięcy metrów nad poziomem morza. W filmie Wu dzieli się swoją wizją fotografowania.

Fotografowanie w takim miejscu zawsze jest wyzwaniem. Wiąże się z wędrówką w mrozie i w ciemności. Na filmie możecie zobaczyć jak wygląda praca Wu. Za pomocą serii zdjęć fotograf stara się przedstawić historię danego miejsca i pokazać własną wizję. Kieruje nim chęć odkrywania nowych miejsc i tworzenia obrazów, bardziej jako malarz niż fotograf. Światła z drona używa zamiast pędzla malując wspaniałe pejzaże.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)