Lubi "maka" i nie lubi Maca. Zuckerberg-influencer na nowym zdjęciu

Lubi "maka" i nie lubi Maca. Zuckerberg-influencer na nowym zdjęciu

Lubi "maka" i nie lubi Maca. Zuckerberg-influencer na nowym zdjęciu
Źródło zdjęć: © [Instagram](https://www.instagram.com/zuck/)
Marcin Watemborski
14.06.2022 09:04, aktualizacja: 26.07.2022 13:16

Mark Zuckerberg jest postacią uważaną za kontrowersyjną. Król mediów społecznościowych opublikował ostatnio wyretuszowane zdjęcie, które wzbudza wiele wątpliwości. W dużym skrócie – widać, że lubi fast foody i korzysta z komputera marki, której nie lubi.

Nowe zdjęcia założyciela Facebooka Marka Zuckerberga, które pojawiło się na Instagramie, wygląda naprawdę dziwnie. Jeśli myślicie, że Mark Zuckerberg został influencerem, to właściwie wiele się nie mylicie – właściwie gdyby nie on, to influencerów by nie było.

Na fotce zobaczymy króla social mediów siedzącego przy srebrnym komputerze, a dookoła niego są zapakowane produkty sieci McDonald’s. Zuck napisał: "Świętuję przyłączenie się McDonald’s do Workplace 20 kawałkami kurczaka McNuggets, McRoyalem i frytkami". To, co zwraca szczególną uwagę, to nie jedzenie, ale komputer.

Laptop wygląda jeden do jednego jak przenośny komputer marki Apple, czyli MacBook. Na obudowie nie widać jednak logo nadgryzionego jabłka. Czyżby Zuck nie chciał promować giganta z Cupertino?

Konflikt między Metą (dawną firmą Facebook), a Apple dotyczy wizerunku i bezpośredniej awantury między Zuckerbergiem a Timem Cookiem (prezesem Apple) z 2019 r. Dotyczyła ona zbierania danych o użytkownikach i odbiła się głośnym echem na świecie.

Co ciekawe, po wymianie zdań między Zuckiem a Cookiem, pierwszy z nich zamówił dyrektorom w swojej firmie smartfony bazujące na systemie Android, a nie na iOS. Co ciekawe, sam Mark wciąż korzysta z urządzeń marki Apple, co potwierdziło mnóstwo zdjęć w sieci. Dlaczego nie zmienił Maca na laptopa z Windowsem lub Linuxem? Tego nie wie nikt.

Na zdjęciu z 2016 roku widać MacBooka Zuckerberga z zaklejoną kamerką oraz mikrofonem.
Na zdjęciu z 2016 roku widać MacBooka Zuckerberga z zaklejoną kamerką oraz mikrofonem.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)