Luksus podczas kwarantanny. Fotografka zrobiła sesję w wannie pełnej… papieru toaletowego!

Luksus podczas kwarantanny. Fotografka zrobiła sesję w wannie pełnej… papieru toaletowego!
Źródło zdjęć: © © Oswar Photography / [Instagram](https://www.instagram.com/oswar/)
Marcin Watemborski

20.03.2020 13:32, aktual.: 20.03.2020 14:32

Przyznaję się na wstępie – jak tylko zobaczyłem te zdjęcia to parsknąłem niekontrolowanym śmiechem. Fotografka o pseudonimie Oswar bardzo trafnie skomentowała swoimi zdjęciami paranoiczną sytuację z wykupowaniem przez ludzi papieru toaletowego ze sklepów. Ta sesja jest jakby… luksusowa!

Wiele państw jest objętych obecnie kwarantanną, w niektórych zarządzono izolację ludzi – generalnie sytuacja na świecie jest nieciekawa, by nie użyć mniej formalnych określeń. Realnie patrząc na to wszystko, trzeba zauważyć, że ludzie popadają w obłęd – robią zakupy, jakby jutro miał się skończyć świat (chociaż wtedy by były mniejsze, chyba…) – ze sklepów znikają makarony, ryż i papier toaletowy.

Widziałem w internecie kilkadziesiąt memów, na których ludzie kpią z tych, którzy robią ogromne zapasy i propozycje wymiany papieru na ryż, czy odwrotnie. Fotografka Oswar z Jacksonville skomentowała tę sytuację w doskonały, humorystyczny sposób – bo przecież, co jak nie papier toaletowy może być teraz symbolem luksusu.

Na co dzień Oswar zajmuje się fotografią kobiecą, noworodkową oraz rodzinną. Prywatnie choruje na schorzenie jelit i papier toaletowy to dla niej niezbędna rzecz. Przez tę sesję zdjęciową fotografka apeluje do ludzi o to, by pamiętali o innych.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)