Luminar AI za darmo. Edycja zdjęć napędzana sztuczną inteligencją

Luminar AI za darmo. Edycja zdjęć napędzana sztuczną inteligencją04.01.2023 10:10
Luminar AI do pobrania za darmo
Luminar AI do pobrania za darmo
Źródło zdjęć: © smartmockups

Luminar AI to profesjonalny edytor zdjęć napędzany przez sztuczną inteligencję. Teraz w ramach specjalnej promocji producenta oprogramowania Skylum i niemieckiego magazynu Chip można pobrać go całkowicie bezpłatnie. Warto jednak się pospieszyć, bo nie wiadomo, jak długo potrwa oferta.

Niedawno Skylum ogłosiło siódme i na razie ostatnie rozszerzenie dla Luminar Neo o nazwie "Magic Light AI". Oznacza to, że rozszerzenia są teraz dostępne już nie tylko w pakiecie, ale także pojedynczo. Posiadacze Luminar Neo zainteresowani konkretnymi rozszerzeniami, przez krótki czas mogą je nabyć w specjalnej promocyjnej cenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Luminar AI dostępny bezpłatnie

W związku z udostępnianiem najnowszej wersji oprogramowania Luminar Neo pojawiła się też inna wyjątkowa promocja zorganizowana wspólnie z niemiecką wersją magazynu Chip. Wszyscy, którym do edycji zdjęć wystarczy poprzednia wersja programu, czyli Luminar AI, mogą teraz pobrać ją całkowicie za darmo. W celu skorzystania z promocji należy:

  • Przejść do strony promocji Luminar AI,
  • Wprowadzić imię i nazwisko oraz adres e-mail. Nie trzeba zaznaczać zgody na otrzymywanie reklam,
  • Wcisnąć przycisk "Submit",
  • Poczekać na wiadomość e-mail od Skylum zawierającą link do pobrania Luminar AI oraz kod licencyjny.
  • Pobrać Luminar AI, zainstalować go i wprowadź kod licencyjny.

Nie wiadomo, jak długo będzie obowiązywać promocja Chipa i Skylum oraz jak długo Luminar AI będzie dostępne za darmo. W chwili pisania tekstu wszystko działa, jak należy. Natomiast ci, którzy nie zdążą skorzystać z promocji, zawsze mogą liczyć na wcześniej wspomnianą zniżkę na najnowszą wersję oprogramowania.

Konrad Siwik, dziennikarz Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)