Ma najwięcej modyfikacji na świecie. Marcelo Bboy to wzięty model

Ma najwięcej modyfikacji na świecie. Marcelo Bboy to wzięty model

Marcelo BboyMarcelo Bboy ma obecnie ok. 1500 tatuaży oraz inne modyfikacje ciała.
Marcelo BboyMarcelo Bboy ma obecnie ok. 1500 tatuaży oraz inne modyfikacje ciała.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Jam Press/@marcelobboy / MEGA / The Mega Agency / Forum
Marcin Watemborski
22.03.2023 10:14

Marcelo Bboy to znany na całym świecie kontrowersyjny artysta. Zajmuje się muzyką i modelingiem, ale to nie jego twórczość jest tym, z czego słynie. Mężczyzna mówi, że ma przerobione ok. 98 proc. ciała, a końca nie widać. Chce zrobić wszystko, by wyglądać jak "kosmiczny diabeł".

40-letni Marcelo de Souza Ribeiro, znany jako Marcelo Bboy, to muzyk z Sao Paulo, tancerz oraz model. W 2017 roku został sklasyfikowany jako drugi najbardziej wytatuowany mężczyzna w całej Brazylii. 6 lat temu miał wytatuowane 96 proc. ciała (1200 tatuaży), co potwierdziło Brazylijskie Stowarzyszenie Tatuatorów i Piercerów. Dziś sprawa ma się inaczej – tatuaży oraz modyfikacji jest coraz więcej.

Marcelo Bboy kiedyś i dziś.
Marcelo Bboy kiedyś i dziś.© Licencjodawca | Jam Press/@marcelobboy / MEGA / The Mega Agency / Forum

Marcelo sam przyznaje, że ma przerobione ok. 98 proc. ciała. Nie chodzi jedynie o tatuaże (w tym oczy), ale również kolczyki, implanty podskórne oraz bardziej inwazyjne modyfikacje. Chodzi m.in. o rozcięcie ręki oraz usunięcie palca wskazującego. Wszystko po to, by przypominać wyglądem "diabła z kosmosu". Dodajmy do tego rozcięty język oraz metalowe zęby, w tym ostre kły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mężczyzna uwielbia się pokazywać i często pozuje do zdjęć w roli modela artystycznego. Sesje fotograficzne, w których uczestniczy głównie opierają się na pokazywaniu jego modyfikacji. Marcelo Bboy zaczął się tatuować w wieku 15 lat, co było pokłosiem trudnego dzieciństwa, o którym otwarcie mówi. Na swoim koncie ma również 5 wydanych alboumów muzycznych.

Zgodnie z szacunkami, Marcelo wydał na przerobienie swojego ciała w przeliczeniu ponad 150 tys. zł. Mężczyzna kontynuuje swoją przygodę z modyfikacjami i nie zamierza przestawać.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)