Benro Mach3 i Sherpa to nowe statywy i plecaki dla wymagających

Benro Mach3 i Sherpa to nowe statywy i plecaki dla wymagających

Benro Mach3 i Sherpa to nowe statywy i plecaki dla wymagających
Marcin Falana
26.07.2017 09:56, aktualizacja: 26.07.2022 18:24

Benro zaprezentowało nowe profesjonalne statywy MACH3 z ciekawymi rozwiązaniami i plecaki Sherpa, które pomieszczą nawet obiektywy 800 mm.

Satywy MACH3

Benro zaprezentowało najnowszą serię profesjonalnych statywów MACH3. Jest to najbardziej zaawansowana linia statywów od Benro.

Benro MACH3
Benro MACH3
Statywy występują w czterech rozmiarach, łączą w sobie klasyczny design z nowoczesnymi materiałami i są świetnymi statywami do pracy w trudnym terenie lub ciężkich warunkach atmosferycznych.
Benro MACH3
Benro MACH3

Wszystkie statywy z serii MACH3 wyposażone są w amortyzator, który tłumi drgania w momencie opuszczania kolumny z głowicą. Jest to rozwiązanie, które znam z lepszych statywów używanych do oświetlenia studyjnego i nieraz uratowało mi palnik w lampie błyskowej. Kolejną zaletą statywów MACH3 jest możliwość zamocowania kolumny w odwróconej pozycji, tak by głowica znajdowała się bliżej podłoża. Statyw oferuje także poziomicę.

Benro MACH3
Benro MACH3

Wszechstronność statywu uzupełnia funkcja monopodu, czyli możliwość przystosowania jednej z nóg oraz kolumny centralnej do roli w pełni użytecznego monopodu. W zestawie handlowym znajduje się pokrowiec, zestaw kolców do nóg oraz krótka kolumna.

Benro MACH3
Benro MACH3

Plecaki Sherpa

Kolejną nowością również skierowaną do zaawansowanego lub profesjonalnego fotografa, który potrzebuje przenosić duże ilości sprzętu fotograficznego, są dwa plecaki Benro Sherpa. Plecaki Sherpa są tak zaprojektowane, aby swobodnie pomieścić w sobie obiektyw o ogniskowej nawet 800 mm.

Benro Sherpa
Benro Sherpa

Dodatkowo możemy transportować w nich 2 lustrzanki, kilka dodatkowych obiektywów i lamp błyskowych, a w licznych wewnętrznych kieszeniach pomieścimy drobne, niezbędne do pracy fotografa akcesoria. Plecak może również w bezpieczny sposób przenosić laptopa o rozmiarze do 17 cali.

Benro Sherpa
Benro Sherpa

Seria Sherpa ma znakomicie rozwiązany system nośny oparty o szerokie i komfortowe szelki, głęboko wentylowane plecy, a także szeroki pas biodrowy. Wszystko po to, aby fotograf był w stanie jak najlepiej rozłożyć ciężar swojego plecaka na ramiona i biodra.

Benro Sherpa
Benro Sherpa

Oba modele mają solidne zabezpieczenie spodu plecaka chroniące go przed dostaniem się wilgoci do środka, a także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowym zabezpieczeniem przed złymi warunkami atmosferycznymi jest wodoodporny pokrowiec. Naturalnie nie zapomniano o statywie i na przedniej ścianie zamontowano specjalną kieszeń oraz paski przeznaczone do przenoszenia statywu. Wszystkie produkty Benro są objęte 7 letnią gwarancją.

Benro Sherpa
Benro Sherpa
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)