Maciej Jeziorek poprowadzi warsztaty fotograficzne w Indiach

Maciej Jeziorek poprowadzi warsztaty fotograficzne w Indiach

Bombai 23.02.2013 Indie. Ruch uliczny. © Maciej Jeziorek / Napo Images
Bombai 23.02.2013 Indie. Ruch uliczny. © Maciej Jeziorek / Napo Images
Krzysztof Basel
06.08.2013 13:47, aktualizacja: 26.07.2022 20:12

Maciej Jeziorek, zawodowy fotoreporter, laureat wielu konkursów, w tym BZWBK Press Foto, organizuje drugą i trzecią edycję warsztatów w Indiach. To świetna okazja do odbycia niezwykłej podróży i ćwiczenia swojego warsztatu fotograficznego pod okiem mistrza.

Maciej Jeziorek, zawodowy fotoreporter, laureat wielu konkursów, w tym BZWBK Press Foto, organizuje drugą i trzecią edycję warsztatów w Indiach. To świetna okazja do odbycia niezwykłej podróży i ćwiczenia swojego warsztatu fotograficznego pod okiem mistrza.

Mamy ciekawą propozycję dla pasjonatów podróży, przygody i fotografowania. Maciej Jeziorek, który od piętnastu lat jest zawodowym fotoreporterem i spędził w Indiach ponad rok, podróżując i fotografując, organizuje dwie kolejne edycje swoich warsztatów. Zajęcia odbywają się w listopadzie w miastach Delhi oraz Rajastan. To świetna okazja, żeby uciec przed szarówką polskiej jesieni. Organizator tak opisuje swoje warsztaty:

Indyjskie ulice to wspaniałe miejsce, by ćwiczyć fotografowanie, jakiego dotąd nie uprawiałeś. Intensywność światła, dźwięków, kolorów i zapachów nie daje chwili wytchnienia. Podczas tych warsztatów będziesz mógł twórczo poszukiwać swojego stylu, rozwijać to, co już umiesz, bądź odkrywać zupełnie nowe obszary własnej twórczości.

W Indiach pokażę Ci moje ulubione miejsca, w których fotografowałem. Będę służył Ci doświadczeniem i wiedzą, byś mógł rozwinąć się jako fotograf. Dzięki przebywaniu w małej grupie oraz pracy w kontakcie ”jeden na jeden” dostosuję zajęcia do poziomu Twoich umiejętności. Będziemy podejmowali zagadnienia z zakresu techniki fotografowania, budowania kadru, roli koloru i światła. Będziemy ćwiczyć podejście do sytuacji i ludzi. Te warsztaty będą również czasem na poszukiwanie inspiracji, pracą nad znalezieniem interesujących Cię tematów, nauką edycji i budowania fotoreportaży. Przed wyjazdem z Polski i podczas naszej wspólnej wyprawy służyć Ci będę pomocą i radami dotyczącymi podróżowania po Indiach.

Na listopad 2013 przygotowane są dwa programy warsztatowe:

  • „DELHI STREET” - spotkanie z chaosem ulic Delhi. Będzie to siedem dni intensywnej pracy polegającej na zgłębianiu tajników fotografii streetowej. Szaleństwo uliczek stolicy Indii tylko dla fotograficznych twardzieli! Warsztaty szczególnie wartościowe dla tych, którzy planują dalsze, samodzielne podróże po subkontynencie.

Termin: 3-10 listopada 2013 - Delhi. Grupa do 6 osób. Cena: 2500 zł.

  • „RAJASTAN” - te warsztaty będą trwały 12 dni. Rozpoczniemy w Delhi, skąd po trzech dniach ruszymy do miast Rajastanu. Przygoda, podróż, niewygody, a dookoła tętniące kolorami Indie. Doskonała oferta dla tych, którzy chcą rozwijać swoją pasję fotografowania oraz poznać życie i kulturę tej części Indii.

Termin: 12- 24 listopada 2013 - Delhi – Rajastan – Delhi. Grupa do 5 osób. Cena: 3600 zł

Cena warsztatów nie obejmuje przelotu do i z Indii (ok. 2500 zł w obie strony), kosztów wizy, ubezpieczenia zdrowotnego oraz podróży, noclegów i posiłków na terenie Indii.

Warsztaty rozpoczniemy od wspólnego spotkania w Warszawie, podczas którego omówimy przygotowania do wyjazdu.

Czas naboru: do 15 września 2013. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i kontakt do organizatora: +48 505 86 87 00, maciejjeziorek@o2.pl

  • Hyderabad 22.01.2012 Indie. Zawody kulturystyczne, Mr. India 2012. Fot. Maciej Jeziorek/Napo Images
  • Varanasi 17.12.2008 Indie. Poranek nad Gangesem. Spraedawca kartek pocztowych. Swiatynia i jedno z miejsc dojscia do rzeki (ghat) skad odplywaja lodki, tu tez odbywaja sie hinduistyczne praktyki religijne. Fot. Maciej Jeziorek/Napo Images
  • Bangalore 19.03.2011 Indie. Pan w cziken center. Fot. Maciej Jeziorek/Napo Images
  • Bombai 23.02.2013 Indie. Ruch uliczny. © Maciej Jeziorek / Napo Images
  • Amber 19.02.2011 Indie. © Maciej Jeziorek/Napo Images
[1/5] Hyderabad 22.01.2012 Indie. Zawody kulturystyczne, Mr. India 2012. Fot. Maciej Jeziorek/Napo Images
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)