Karl Shakur podróżuje po całym świecie i prezentuje majestatyczne krajobrazy

Karl Shakur podróżuje po całym świecie i prezentuje majestatyczne krajobrazy
Źródło zdjęć: © © Karl Shakur / [Instagram](https://www.instagram.com/karl_shakur/)
Marcin Falana

30.03.2018 10:20, aktual.: 31.03.2018 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łącząc upodobanie do fotografii z zamiłowaniem do podróży, Karl Shakur uchwycił niesamowite krajobrazy. Gdy się bywa w takich miejscach jak on, trudno nie skorzystać z okazji. Migawka aż sama się prosi o wciśnięcie!

Karl Shakur to entuzjasta przygód z Kansas, który podróżuje po całym świecie. W jego portfolio znajdziemy inspirujące zdjęcia pokazujące świetny warsztat.

Na swoich fascynujących fotografiach Shakur prezentuje piękno scenerii, które napotyka podczas swoich podróży. Znajdziemy tam wszystko - od krętych dróg i ustronnych ścieżek, aż po wysokie góry i niekończące się doliny.

Na pierwszy rzut oka wiele zdjęć Shakura wydaje się być pozbawionych ludzi, jednak pojedynczy bohaterowie pojawiają się na jego obrazach. Dzięki temu możemy dostrzec majestatyczne otoczenie w jakim się znajdują. Ludzie podkreślają swoją obecnością przytłaczającą skalę i moc natury.

Dla Shakura udokumentowanie jego niesamowitych eskapad jest równie istotne, jak samo pragnienie podróżowania, co widać na niesamowitych fotografiach. Więcej pięknych krajobrazów znajdziecie na Istagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)