Majestatyczne krajobrazy zrobione z nagich ciał. Wyglądają przepięknie

Majestatyczne krajobrazy zrobione z nagich ciał. Wyglądają przepięknie
Źródło zdjęć: © © Carl Warner / [Instagram](https://www.instagram.com/carlwarnerofficial/)
Marcin Watemborski

21.09.2020 09:01, aktual.: 21.09.2020 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Carl Warner jest bardzo kreatywnym fotografem. Jego zdjęcia krajobrazowe są niecodzienne, bo opierają się na pięknie ludzkiego ciała. Są przy tym delikatne i nie bazują na prymitywnej erotyce. To czysta sztuka!

Carl Warner nazywa siebie "ilustratorem fotograficznym". W swojej sztuce koncentruje się na nadawaniu nowych znaczeń rzeczom i ludziom, tworząc coś kompletnie innego. "Bodyscapes" to seria przepięknych fotografii aktu, ułożonych tak, by przypominały kadry krajobrazowe.

Kluczem do sukcesu Carla jest umiejętne operowanie skojarzeniami, kompozycją oraz światłem, by nadać charakter tym subtelnym zdjęciom. Mimo tego, że twórczość tego artysty bazuje na nagości, nie jest ona ukazana tu w wulgarny czy prowokacyjny sposób.

Każdy z obrazów wydaje się być zrealizowany na bazie zdjęć wielu modeli, a w rzeczywistości jest na nim tylko jedna osoba, która przyjmuje różne pozycje. Wymaga to od fotografa przestrzennego myślenia i umiejętności wizualizowania finalnego efektu jeszcze przed zaczęciem sesji. To umiejętność, którą powinien posiadać każdy dojrzały artysta.

Na zdjęciach zobaczymy brzuchy, plecy, ramiona i różne inne części ciała, które układają się na kształty dolin i wzgórz. Do końcowego zdjęcia w postprodukcji Carl dodaje niebo, by nadać wszystkiemu silniejszy charakter krajobrazu. Przez swoje zdjęcia artysta przypomina nie tylko o pięknie ludzkiego ciała, ale również o bliskości człowieka i natury.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)