Wygraj wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850 w naszym nowym konkursie

Wygraj wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850 w naszym nowym konkursie
18.06.2014 10:10
Wygraj wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850 w naszym nowym konkursie
Krzysztof Basel
Krzysztof Basel

Lato to kapitalny moment na beztroskie fotografowanie - bez względu na to, czy spędzacie ten czas na drugim końcu świata, na wsi u rodziny czy po prostu w domu. Specjalnie na wakacyjne wojaże mamy dla Was wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850, który możecie wygrać w naszym konkursie fotograficznym „Małe jest piękne”.

Zasady konkursu

Razem z firmą Olympus organizujemy dla Was konkurs fotograficzny pod hasłem „Małe jest piękne”. Temat konkursu jest na tyle konkretny, że wiadomo, co należy fotografować, a zarazem na tyle szeroki, że pozostawia dużą dowolność w wyborze kadrów.

Co w pierwszej kolejności przychodzi Wam do głowy, gdy słyszycie hasło „Małe jest piękne”? Kolorowe kwiaty sfotografowane z bliska, mały, ale cenny prezent od ukochanej osoby, a może pieczołowicie odrestaurowany zabytkowy, mały samochód, taki jak na zdjęciu tytułowym? Pokażcie na swoich fotografiach, co dla Was oznacza „Małe jest piękne”!

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wejść na profil Fotoblogia.pl na Facebooku, dodać swoje zdjęcie/zdjęcia do galerii konkursowej i podać swój adres e-mail (widoczny tylko dla jury w celu kontaktu). Podczas trwania konkursu każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Zwycięzcą zostanie fotograf, którego praca zostanie wybrana przez jury złożone z redaktorów Fotoblogia.pl. [url=https://www.facebook.com/fotoblogia/app_467939593270340]

417831972858444434

Na konkurs można nadsyłać fotografie wykonane dowolną techniką i delikatnie zmodyfikowane w programie do obróbki zdjęć (np. Adobe Photoshop czy Lightroom).

Dopuszczalny zakres obróbki prac konkursowych:  • kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli, sepia.

Zabrania się:

  • techniki HDR, fotomontażu, dodawania podpisów, dodawania filtrów efektowych, używania narzędzi korekcji (stempel, pędzel korygujący itp.), zmiany kolorystyki (np. cross processing).

Jury może zażądać od autora udostępnienia oryginału zdjęcia bez żadnej obróbki w celu późniejszej weryfikacji postanowień regulaminu. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czas trwania konkursu

18 czerwca - 1 lipca (23:59) 2014 r.

Nagroda

Autor najlepszego zdjęcia w konkursie „Małe jest piękne” otrzyma aparat kompaktowy Olympus STYLUS TG-850 o wartości ok. 1400 zł. To sprzęt świetnie nadający się na wakacje.

417831972859034258

Lekka, aluminiowa obudowa aparatu Olympus STYLUS TG-850 gwarantuje wodoszczelność do głębokości 10 m, odporność na upadek z wysokości do 2,1 m i niską temperaturę do -10° C oraz wytrzymałość na nacisk do 100 kg. Ciekawym rozwiązaniem jest odchylany o 90 stopni wyświetlacz o rozdzielczości 460 tys. punktów, który umożliwia fotografowanie w częściowym zanurzeniu. Nie trzeba w tym celu schodzić pod wodę, wystarczy odchylić LCD o 90°.

Ten odporny aparat kompaktowy ma matrycę CMOS 16 Mpx, procesor TruePic VII oraz szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym (ekw. 21-105 mm)i optyczną stabilizacją obrazu. Jego mocnym punktem jest też autofokus Fast AF, który w połączeniu z trybem seryjnym 7,1 kl./s umożliwi rejestrację nawet bardzo dynamicznych scen. Aparat pozwala na nagrywanie filmów Full HD przy 60 kl./s, ma też interwałometr. Więcej informacji o modelu Olympus STYLUS TG-850 znajdziecie na stronie producenta.

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące konkursu. Prosimy o ich nadsyłanie na adres: redakcja@fotoblogia.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)