Mama robiła zdjęcia swojemu synkowi w różnych strojach na lekcje on-line

Mama robiła zdjęcia swojemu synkowi w różnych strojach na lekcje on-line26.05.2020 08:07
Mama robiła zdjęcia swojemu synkowi w różnych strojach na lekcje on-line
Źródło zdjęć: © © Karen Osdieck

Internetowe lekcje stały się dla wielu dzieci i rodziców normalnością. Po to, by uśmiech zagościł na twarzach pociech, wiele mam i ojców starało się urozmaicić ten czas swoim pociechom. Karen Osdieck codziennie robiła zdjęcia swojemu synkowi w przebraniach, które wymyślił.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 spowodowała, że w wielu miejscach na świecie wprowadzono tryb zdalnego nauczania. Nie ominęło to Polski, chociaż obecnie zostały uruchomione niektóre żłobki, przedszkola, a nawet zorganizowane zajęcia opiekuńcze klas I-III w niektórych szkołach. Jednak dzieci to dzieci – zawsze będą chciały się bawić, a zamknięcie z dala od rówieśników temu nie sprzyja.

Karen Osdieck postanowiła pomóc swojemu synkowi przetrwać ten okres. Jak się okazało – chłopiec ma smykałkę do mody, a jego stylizacje wprawiły w zdziwienie wielu znawców tematu. Każdego dnia sam wybierał swoje stroje, po czym stawał do zdjęcia. W ten sposób jego mam stworzyła swoistą kronikę tego trudnego okresu nauczania przed ekranem monitora.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/10]

Mama chłopca wspomina, że naprawdę docenia jego zmysł estetyczny i czuje, że za kilka lat może to wyewoluować w interesującą stronę. Być może ten projekt nie jest nie wiadomo jak bardzo artystyczny, ale stanowi ważną pamiątkę. Jednocześnie wszędzie znajdziemy zgodną estetykę zdjęć. Podejrzewam, że na kartach domowego albumu lub na dużej planszy w formie plakatu, te zdjęcia będą przywodziły na myśl nie trudny czas lockdownu, a beztroskie chwile spędzone z najbliższymi.

Interesujesz się grami wideo? Wypełnij naszą ankietę. Dzięki za pomoc!

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)