Manfrotto prezentuje 3 nowe statywy dla podróżników z linii Befree

Manfrotto prezentuje 3 nowe statywy dla podróżników z linii Befree
Marcin Watemborski

13.09.2018 12:47, aktual.: 13.09.2018 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Manfrotto jest jednym z liderów rynku statywów fotograficznych. W nowej linii Befree pojawiły się 3 statywy da podróżników, które przypadną do gustu również filmowcom.

Pierwszym modelem jest Manfrotto Befree Live QPL przeznaczony do filmowania. Oprócz głównej rączki, zawiera on 2 dźwignie do blokowania osi. Plusem jest nowy sposób rozkładania nóżek i kompaktowa konstrukcja. Statyw waży 1,75 kilograma, złożony mierzy 40 centymetrów, natomiast po maksymalnym rozłożeniu 151 centymetrów. Może udźwignąć do 4 kilogramów sprzętu. Kosztuje on 224,95 funtów.

Obraz

Drugie rozwiązanie to Manfrotto Befree 2n1, czyli połączenie statywu i monopodu. Wielu fotografów podróżniczych na pewno się nim zainteresuje. Z założenia ten statyw ma być lekki, wytrzymały i prosty w obsłudze. Statyw waży 1,56 kilograma a wysokość operacyjna to 40-151 centymetrów. Udźwig to aż 8 kilogramów. Jego cena wynosi 199,95 funtów.

Obraz

Trzeci z podróżnych statywów to model Manfrotto Befree Nerissimo. Jest cały czarny i wyposażony w głowicę kulową. Pracuje na wysokościach 40-150 centymetrów, waży 1,49 kilograma i udźwignie do 8 kilogramów na głowicy. Zdecydowanie jest to narzędzie, które może przypaść do gustu wszystkim podróżnikom ze względu na niewielką wagę i dużą wytrzymałość. Kosztuje 174,79 funta, a dostawy zaczną się 1 października.

Obraz

Nie mamy jeszcze informacji na temat polskich cen, ani dostępności.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)