Marcin Falana nowym redaktorem Fotoblogia.pl

Marcin Falana nowym redaktorem Fotoblogia.pl

Marcin Falana - nowy redaktor Fotoblogia.pl.
Marcin Falana - nowy redaktor Fotoblogia.pl.
Krzysztof Basel
02.10.2014 13:17, aktualizacja: 26.07.2022 19:48

Redakcja naszego serwisu powiększyła się o nowego autora z bogatym doświadczeniem - zarówno redaktorskim, jak i fotograficznym.

Nowym redaktorem Fotoblogia.pl został Marcin Falana - fotograf, tłumacz, “zajawkowicz" nowych technologii, ciekawostek, literatury rosyjskiej i podróży bliższych i dalszych. Po rusycystyce na UW, na której pisze pracę magisterską o Wilku i Zającu, kończy wydział fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na co dzień jest fotografem freelancerem - od mody, przez ślub do przedmiotu. Jego prace możecie obejrzeć na marcinfalana.myportfolio.com. Po godzinach aktywnie udziela się jako lightpainter w grupie Warsaw Light Crew.

Marcin ma też bogate doświadczenie w pisaniu o fotografii. Przez 5 lat pracował w fotopolis.pl, jako redaktor testujący sprzęt fotograficzny, w tym 2 lata na stanowisku redaktora naczelnego. Przez ten czas wykonał blisko 100 testów aparatów, obiektywów i akcesoriów fotograficznych.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Na Fotoblogia.pl będzie odpowiedzialny za przygotowywanie tekstów na bieżące tematy ze świata fotografii, prezentowanie inspirujących fotografów, projektów oraz ciekawostek, a także relacje z fotograficznych wydarzeń w Polsce. Wesprze nas także w dziedzinie testów sprzętu fotograficznego.

Marcin, serdecznie witamy!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)