Marcowy numer Digital Camera Polska

DCP
DCP
Krzysztof Basel

09.03.2011 18:02, aktual.: 01.08.2022 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sklepów trafia najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska. W marcowym numerze sporo uwagi poświęcono wynikom tegorocznej edycji World Press Photo. Zwycięską fotografię skomentowali eksperci oraz uznani fotografowie. Znalazło się też miejsce na wywiad z Tomaszem Gudzowatym oraz tradycyjnie już Szkoły Photoshopa.

Marcowy numer Digital Camera Polska
Marcowy numer Digital Camera Polska

Oprócz komentarza w sprawie zdjęcia, które zwyciężyło w WPP, autorzy marcowego DCP spytali o rolę i kondycję konkursu Adama Broomberga i Olivera Chanarina (uznany duet fotograficzny z Londynu, kuratorzy programu głównego Miesiąca Fotografii w Krakowie), znanych z krytycznego stosunku do WPP.

Nowe wydanie to również spora dawka inspiracji. Oprócz 10 szybkich pomysłów na ciekawe zdjęcia, jak zawsze w dziale HotShots prezentujemy najlepsze prace naszych czytelników z kraju i ze świata. W temacie numeru podpowiadamy, jak w oryginalny sposób uchwycić zimowe krajobrazy, a w części warsztatowej pokazujemy, jak zabrać się do fotografowania wodospadów.

Tym, którzy mają już dość zimy, polecamy „pocztówkę z adrenaliną”, czyli wywiad z Lucią Griggi, która zawodowo zajmuje się fotografowaniem surfingu w najpiękniejszych zakątkach globu.

Marcowy numer Digital Camera Polska
Marcowy numer Digital Camera Polska

W dziale poświęconym sprzętowi przetestowano nowego Sony A33 SLT oraz Fujifilm Instax Mnini 7. W teście grupowym sprawdzono, który z uniwersalnych zoomów o dużym zakresie ogniskowych będzie najlepszy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także