Mark Seliger ponownie zachwyca zdjęciami znanych osób z Przyjęcia Oskarowego

Mark Seliger ponownie zachwyca zdjęciami znanych osób z Przyjęcia Oskarowego

Mark Seliger ponownie zachwyca zdjęciami znanych osób z Przyjęcia Oskarowego
Źródło zdjęć: © © Mark Seliger / [Instagram](https://www.instagram.com/markseliger/)
Marcin Watemborski
14.03.2018 09:38, aktualizacja: 14.03.2018 12:01

Magazyn ”Vanity Fair” co roku po Gali Rozdania Oskarów organizuje bal, na który zaproszona jest cała śmietanka filmowego świata. Tradycją jest to, że podczas przyjęcia znany fotograf – Mark Seliger – robi portrety zgromadzonym gościom.

Styl fotograficzny Marka Seligera to klasa sama w sobie. Jego zdjęcia charakteryzują się prostotą i elegancją. Oprócz tego fotograf znany jest z szybkiej pracy – potrzebuje tylko chwili sam na sam ze swoim modelem. Tutaj zadanie było znacznie prostsze, ponieważ jego bohaterowie doskonale wiedza, jak dobrze wypaść.

Zdjęcia Seligera zdobyły taką renomę, że artysta jest obecnie stałym gościem wielu wydarzeń kulturalnych. Jednym z najbardziej prestiżowych, na których pracuje i spędza czas ze znanymi osobistościami, jest przyjęcie magazynu ”Vanity Fair”. Seliger zawsze organizuje sobie spokojne miejsce do pracy i zaprasza gwiazdy z czerwonego dywanu do prowizorycznego studia.

W tegorocznej selekcji portretów Marka Seligera możemy zobaczyć takie gwiazdy jak: Gal Gadot, Margot Robbie, Ansel Egort, Lipita Nyong’o czy Emma Watson. Każda z tych osób prezentuje się niezwykle elegancko, a portrecista dał z siebie naprawdę wszystko, by wydobyć ich styl.

Więcej prac Marka Seligera znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)