Mark Zuckerberg świętował amerykański Dzień Niepodległości dość nietypowo. To trzeba zobaczyć

Mark Zuckerberg świętował amerykański Dzień Niepodległości dość nietypowo. To trzeba zobaczyć

Mark Zuckerberg świętował amerykański Dzień Niepodległości dość nietypowo. To trzeba zobaczyć
Marcin Watemborski
05.07.2021 06:59, aktualizacja: 26.07.2022 14:25

4 lipca to dla Amerykanów wyjątkowy dzień. W całym kraju są parady oraz pokazy sztucznych ogni. Dzień Niepodległości od Wielkiej Brytanii to święto, które cieszy wszystkich mieszkańców USA. Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, również pokazał swoją radość. I to naprawdę oryginalnie. Filmik stał się hitem internetu.

Mark Zuckerberg, czyli prezes Facebooka, postanowił pokazać, jak cieszy się w Dzień Niepodległości. Na filmie wrzuconym na jego oficjalny profil zobaczymy biznesmena z flagą USA na elektrycznej desce surfingowej, a w tle leci znana piosenka Johna Denvera Take me home, country roads, której refren jest uwielbiany przez internautów i często wykorzystywany w memach.

Jak widać – Zuck ma ogromny dystans do siebie i pokazał swoją amerykańskość w trochę prześmiewczy sposób. Deska surfingowa Lift Foils dopełnia całokształtu jego zabawnego nagrania. Komentujący stwierdzili, by pokazać ’Murikę, Zuckerberg powinien następnym razem płynąć z cheeseburgerem w ręce lub strzelać fajerwerkami.

Sam Dzień Niepodległości (ang. Independence Day) w USA jest zawsze świętowany hucznie. Parady, fajerwerki i ogólna radość na ulicach to sposób Amerykanów na uczczenie uniezależnienia się od rządu Wielkiej Brytanii w 1776 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)