Mark Zuckerberg świętował amerykański Dzień Niepodległości dość nietypowo. To trzeba zobaczyć

Mark Zuckerberg świętował amerykański Dzień Niepodległości dość nietypowo. To trzeba zobaczyć
Marcin Watemborski

05.07.2021 06:59, aktual.: 26.07.2022 14:25

4 lipca to dla Amerykanów wyjątkowy dzień. W całym kraju są parady oraz pokazy sztucznych ogni. Dzień Niepodległości od Wielkiej Brytanii to święto, które cieszy wszystkich mieszkańców USA. Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, również pokazał swoją radość. I to naprawdę oryginalnie. Filmik stał się hitem internetu.

Mark Zuckerberg, czyli prezes Facebooka, postanowił pokazać, jak cieszy się w Dzień Niepodległości. Na filmie wrzuconym na jego oficjalny profil zobaczymy biznesmena z flagą USA na elektrycznej desce surfingowej, a w tle leci znana piosenka Johna Denvera Take me home, country roads, której refren jest uwielbiany przez internautów i często wykorzystywany w memach.

Jak widać – Zuck ma ogromny dystans do siebie i pokazał swoją amerykańskość w trochę prześmiewczy sposób. Deska surfingowa Lift Foils dopełnia całokształtu jego zabawnego nagrania. Komentujący stwierdzili, by pokazać ’Murikę, Zuckerberg powinien następnym razem płynąć z cheeseburgerem w ręce lub strzelać fajerwerkami.

Sam Dzień Niepodległości (ang. Independence Day) w USA jest zawsze świętowany hucznie. Parady, fajerwerki i ogólna radość na ulicach to sposób Amerykanów na uczczenie uniezależnienia się od rządu Wielkiej Brytanii w 1776 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)