MeFoto – nowa marka kolorowych statywów

MeFoto – nowa marka kolorowych statywów

MeFoto – nowa marka kolorowych statywów
Marcin Watemborski
14.06.2016 14:37, aktualizacja: 26.07.2022 19:00

Statyw jest narzędziem, którego potrzebuje większość z nas. Większość z nich jest w odcieniach smutnej szarości albo czerni. Firma MeFoto postanowiła zmienić ten trend wprowadzając kolorowe akcesoria.

Od 15 czerwca w wybranych sklepach w Polsce pojawią się kolorowe statywy marki MeFoto. Oprócz tego, że wyglądają ładnie, charakteryzują się jakością wykonania oraz kompaktową i zwartą budową.

Produkty MeFoto zostały stworzone z myślą o aktywnych fotografach, którzy lubią posiadać sprzęt nie tylko niezawodny, ale i estetyczny. Każdy z produktów dostępny jest w wersji karbonowej lub aluminiowej oraz szerokiej palecie kolorystycznej.

Obraz

Obecnie w ofercie producenta znajdują się 4 statywy oraz 1 monopod. Ich ceny wahają się od 219 złotych (za monopod Walkabout) do 779 złotych (za statyw Globetrotter).

Obraz

Model DayTrip Mini to mały statyw, który sprawdzi się przy fotografowaniu zutoportretów, oraz żywności. Waży 0,8 kg, a jego maksymalna wysokość to 61 cm. Utrzyma on ciężar do 4 kg. BackPacker Travel jest większym bratem DayTripa. Utrzyma taką samą wagę, natomiast jest znacznie wyższy – jego wysokość operacyjna to 131 cm.

Obraz

RoadTrip Travel jest cięższy niż poprzednicy – waży 1,63 kg i udźwignie sprzęt do 8 kg. Może pracować na wysokości 156,5 cm. Najwyższy model statywów MeFoto to GlobeTrotter Travel. Jego maksymalny udźwig wynosi 12 kg, maksymalna wysokość to 163 cm, natomiast waga jest równa 2.08 kg.

Obraz

Ostatnim produktem jest monopod WalkAbout. Waży jedynie 0,64 kg i poradzi sobie z ciężarem do 14 kg. Można go rozstawić do wysokości 153,5 cm.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)