Melba Magazine - nowe miejsce inspiracji w sieci

Melba Magazine - nowe miejsce inspiracji w sieci20.09.2012 13:00
Melba Magazine
Melba Magazine
Jakub Kaźmierczyk

Melba to nowy internetowy magazyn kierowany do osób szukających świeżych inspiracji w modzie i fotografii. Zerowy numer ukaże się 28 września.

Melba Magazine został stworzony z chęci promowania młodych twórców i prezentowania artystycznego spojrzenia na modę i jej odbicia w innych dziedzinach sztuki. Każdy numer ma swój temat przewodni, stanowiący punkt wyjścia dla autorów zdjęć i tekstów.

Tematem zerowego numeru jest Dark. Ukażą się w nim sesje Agnieszki Stodolskiej, autorki zdjęcia z okładki, Igi Drobisz, Przemka Dzienisa dla Nenukko oraz Niny Sawińskiej prezentującej dorobek młodych polskich projektantów: Magdy Hasiak, Oli Kawałko, U+, Kiss The Frog i Wioli Wołczyńskiej. O swoim podejściu do mody opowiedzą Karolina Kominek i Lidia Popiel. Nie zabraknie również inspirowanych tematem przewodnim felietonów i wywiadu z francuską fotograf Elise Toïdé, współpracującej z Yōji Yamamoto.

[solr id="fotoblogia-pl-56653" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://sylwiamucha.fotoblogia.pl/2257,fotografia-mody-czyli-o-czym-czytamy-w-czerwcu" _mphoto="magazyny-czerwiec-56653--50d0f99.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2162[/block]

Nowy magazyn będzie z pewnością ciekawą inspiracją dla początkujących fotografów mody i w wielu przypadkach sprawdzi się lepiej niż typowe poradniki czy książki o fotografii. Pokaże również, że fotografia to nie tylko trójpodział i poprawna ekspozycja, ale coś znacznie więcej.

Pismo będzie dystrybuowane bezpłatnie co dwa miesiące, pod adresem www.melbamagazine.com.

 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)