Aplikacja Mendr pozwoli wam na zlecenie obróbki profesjonalistom

Aplikacja Mendr pozwoli wam na zlecenie obróbki profesjonalistom
Marcin Falana

14.06.2017 11:22, aktual.: 14.06.2017 19:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli nie macie czasu albo umiejętności na wyciągnięcie z waszych zdjęć tego, co najlepsze -

aplikacja Mendr może to ułatwić. Dzięki programowi będziecie mogli powierzyć waszą twórczość w ręce najlepszych retuszerów.

Obróbka zdjęć to czasem żmudny proces, który może pochłonąć mnóstwo energii i czasu. Aplikacja Mendr pozwala zlecić "czarną robotę" profesjonalistom, którzy obrobią zdjęcia za nas. Jeżeli zostawimy aplikacji swobodę to zupełnie za darmo możemy zobaczyć, co zrobią z nimi edytorzy współpracujący z aplikacją.

Jeżeli mamy konkretne życzenie, jak np. retusz skóry, zmiana tła, koloru oczu, włosów czy dodanie do zdjęcia kolejnej osoby, to musimy to określić w aplikacji. Możemy nawet wysłać zdjęcie do poprawienia, jeżeli nie odpowiada nam ich obróbka. Jeżeli współpraca z jakimś grafikiem okaże się naprawdę owocna, możemy wysyłać zdjęcia bezpośrednio do niego. Aplikacja informuje nas, kiedy zdjęcie będzie gotowe.

Obraz

Na razie rozwiązanie funkcjonuje tylko mobilnie, więc zdjęcia wgrywamy przez smartfona, ale może z czasem pojawi się wersja komputerowa. Póki co jest to rozwiązanie dla amatorów, którzy chcą w łatwy sposób poprawić swoje zdjęcia z telefonu. Z drugiej strony, jest tyle ciekawych aplikacji do obróbki zdjęć na urządzenia mobile, jak chociażby Snapseed, które warto sprawdzić. Aplikacja Mendr jest dostępna zarówno na Androida jak i iOS. Sama aplikacja jest darmowa, jednak bardziej zaawansowana obróbka jest płatna przez aplikację.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)