Mężczyźnie z Michigan na zdjęciu objawił się... anioł!

Mężczyźnie z Michigan na zdjęciu objawił się... anioł!

Mężczyźnie z Michigan na zdjęciu objawił się... anioł!
Marcin Watemborski
17.05.2018 07:25, aktualizacja: 26.07.2022 18:02

W fotografii od wielu, wielu lat przejawiają się motywy biblijne i często ludzie doświadczają różnego rodzaju ”objawień” - w większości to kwestia manipulacji obrazem, innym razem to zbieg okoliczności, tudzież może prawdziwe objawienie? To, co spotkało Glena Thorman, jest interesujące. Przekonajcie się sami.

Glen Thorman, strażak z Michigan, doświadczył czegoś niesamowitego. Do teraz nie może uwierzyć w to, co się stało, ale ma niezbity dowód! Wszystko zaczęło się od tego, że dostał maila ze swoich kamer bezpieczeństwa, które zostały aktywowane przez czujnik ruchu. To, co zobaczył, przerosło jego najśmielsze wyobrażenie i od razu przesłał zdjęcie do swojego pastora – Deneille’a Moesa.

Mam kamerę bezpieczeństwa w moim oknie i ustawiłem ją tak, by robiła dwa zdjęcia – sekundę lub dwie sekundy po sobie. Zostawiłem ją włączoną po północy tatej nocy i nie sprawdziłem od razu. Następnego dnia, kiedy jadłem lunch, pomyślałem: ”O patrz, kamer zrobiła kilaka zdjęć zeszłej nocy”. Pomyślałem: ”Kurczę, to anioł”. Dosłownie zaczęły lecieć mi z oczy łzy i przesłałem zdjęcie do mojej żony i do pastora. Pastor potwierdził, że to anioł.
Obraz

Pastor Deneille Moes zamieścił zdjęcia na Facebooku wspólnoty religijnej Jordan Rivers, gdzie pisze o tym, że to działaniu siły boskiej. Według przewodnika religijnego, nie ma żadnej wątpliwości, kto sprawuje pieczę nad domem szefa straży miejskiej z East Jordan.

Fotograf Joe Clark z Glass Lakes Photography przyjrzał się jednak temu zdjęciu i neguje słowa pastora oraz Thormana. Według niego przed kamerą pojawiła się ćma lub podobne stworzenie, które trzepotaniem swoich skrzydeł uruchomiło czujnik. Z drugiej strony – można jawnie dostrzec kształt ludzkiej głowy oraz wielkość tego, co pojawiło się na zdjęciu – czymkolwiek nie jest. Być może to perspektywa, być może nie.

Angel on camera? Michigan pastor says security camera captured a miracle

Bez względu na to, która wersja jest prawdą – na pewno jest to ciekawe zdjęcie, któremu warto się przyjrzeć. Na pewno to, co zobaczył Thorman na zdjęciu, długo pozostanie w jego głowie i da mu ogromną siłę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)