Miała być zemsta, wyszedł żart. Elon Musk odpowiedział w swoim stylu

Elon Musk potrafi obrócić w żart każde działanie wymierzone w jego wizerunek.
Elon Musk potrafi obrócić w żart każde działanie wymierzone w jego wizerunek.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marcin Watemborski

16.09.2022 11:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk znany jest z tego, że często obraca w żart sytuacje, gdy ktoś go obraża lub chce zrobić mu na złość. Ostatnio działania podjęła jego była dziewczyna z czasów studenckich. Co zrobił Musk? To, co w zupełności oddaje jego podejście do sprawy.

Ledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że zdjęcia Elona Muska z czasów studenckich trafiły na aukcję. Na przedaż wystawiła je była dziewczyna Elona Muska, jeszcze z czasów studenckich, czyli Jennifer Gwynne

W kolekcji znalazło się ponad 20 zdjęć z prywatnego archiwum kobiety oraz złoty naszyjnik, który dostała w prezencie. Na fotografiach zobaczymy młodego Elona Muska podczas spotkań towarzyskich, uczącego się przy komputerze w akademiku, wygłupiającego się, ale przede wszystkim wesołego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wypłynięcie na światło dzienne takich zdjęć o dość osobistej tematyce mogłoby zaszkodzić wizerunkowi wielu biznesmenów, ale nie Muska. Elon zrobił dokładnie to, co było w jego stylu – patrząc na karuzelę śmiechu w internecie, słowem się nie odezwał, lecz… zmienił zdjęcie profilowe na oficjalnym Twitterze. Cóż - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Zdjęcie uśmiechniętego Elona Muska z czasów studenckich zostało sprzedane za równowartość 82 tys. złotych.
Zdjęcie uśmiechniętego Elona Muska z czasów studenckich zostało sprzedane za równowartość 82 tys. złotych.© RR Auction

Fotka profilowa to zdjęcie z akademika, na którym zobaczymy 23-letniego Muska w 1995 roku. Ma na sobie koszulkę z napisem "Judge Dredd" odnoszącą się do komiksu i filmu połowy lat 90. XX wieku opowiadających o przygodach tytułowego sędziego Dredda, który wyznacza sprawiedliwość w gigantycznej metropolii Megacity One. Żeby było weselej – to zdjęcie zostało sprzedane za 7500 dolarów, czyli równowartość ponad 35 tys. złotych. 

Z całego zbioru i tak najdroższy był naszyjnik, który wraz z 2 rodzinnymi zdjęciami Muska i Jennifer został sprzedany za ponad 40 tys. dolarów. 

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)